Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

«Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади,

 державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206

 

 

Оголошення

 • Відповідно до листа Державної фіскальної служби України від 01.08.2014 року №975/7/99-99-11-01-01-17 «Про забезпечення роботи ЦОП у святкові та вихідні дні» робота у центрах обслуговування платників 23 серпня 2014 року відповідно до ст. 53 КЗпП скорочується на 1 годину, тобто центри обслуговування платників працюють з 9. 00. до 15. 00, а 25 серпня - з 9. 00 до 16 00.

  Детальніше...
 • Шановні жителі міста Корсунь-Шевченківський та Корсунь-Шевченківського району!
  Корсунь-Шевченківська ОДПІ нагадує про необхідність сплати земельного податку з фізичних осіб за 2014 рік.
  Громадян, які не отримали повідомлення-рішення по земельному податку,просимо звертатися за адресою:м .Корсунь-Шевченківський,вул. Ювілейна буд.30.кабінет №6.
  Останній термін сплати земельного податку 29 серпня 2014 року.
  Довідки за телефоном 2-46-33

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.03.2014 № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців» суб’єкти господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь для зміни свого місцезнаходження/місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
  Перелік документів, необхідний для проведення зазначеної реєстрації, передбачений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (статті 19, 29 та 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»).
  Реєстраційні справи суб’єктів господарювання за новим місцезнаходженням/місцем проживання передаватимуться поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості їх наступної передачі державному реєстратору за новим місцезнаходженням юридичних осіб та місцем проживання фізичних осіб-підприємців.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді