Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

 •     5 серпня 2015 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться засідання 45-ої сесії районної ради шостого скликання 
      На порядок денний виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 року № 39-11/VI "Про районний бюджет на 2015 рік";

  - Про звіт по виконанню районного бюджету за І-ше півріччя 2015 року;

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 27.03.2008р. № 12-14/V «Про Почесний знак «За заслуги перед Корсунь-Шевченківським районом»;

  - Звіти постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності та етики; з питань соціального захисту населення, вирішення молодіжних проблем, підтримки багатодітних сімей, дітей-сиріт та інвалідів; з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села; з питань охорони навколишнього середовища та врегулювання земельних відносин та інші.

   

       На  сесію районної ради запрошуються депутат Черкаської обласної ради Євич П.П., голова райдержадміністрації В.І.Заболотній, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій, прокурор району, начальник РВ УМВС України в Черкаській області, представники засобів масової інформації.

   

   

  Організаційний відділ районної ради

  оприлюднено 04.07.2015

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • З 25.03.2015 громадяни мають можливість звернутися за реєстрацією договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно до реєстраційної служби або до нотаріусів.

  Детальніше...
 • Для звернення з питань призначення житлових субсидій телефонуйте на гарячу лінію Корсунь-Шевченківського управління соціального захисту населення : 2-09-19

  Детальніше...
 • Контактні телефони для надання адресної посильної допомоги переселенцям зі сходу України та Автономної Республіки Крим 0962434206 - сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА, телефони: 2-08-39 РайСТ, 2-31-33 СТОВ "АФ Корсунь"

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді