Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206 

Оголошення

 • З 25.03.2015 громадяни мають можливість звернутися за реєстрацією договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно до реєстраційної служби або до нотаріусів.

  Детальніше...
 • 29 квітня 2015 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться засідання 42-ї позачергової сесії  районної ради шостого скликання.

  На порядок денний виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 року № 39-11/VI "Про районний бюджет на 2015 рік";
  - Різне.

  На позачергову сесію районної ради запрошуються голова райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій, прокурор району, начальник РВ УМВС України в Черкаській області, представники засобів масової інформації.

  Детальніше...
 •   20 травня 2015 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться   засідання 43-ї  сесії районної ради шостого скликання.

      На порядок денний виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 року № 39-11/VI "Про районний бюджет на 2015 рік";
  - Зв Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року;
  - Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;
  - Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Корсунь-Шевченківського району;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 27.05.2008 року № 13-5/V „Про Стратегію розвитку району до 2015 року";
  - Про хід виконання рішення районної ради від 07.12.2010 р. № 2-9/VІ «Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Корсунь-Шевченківського району на 2010-2015 роки» зі змінами;

  -Інші.

  Детальніше...
 • Контактні телефони для надання адресної посильної допомоги переселенцям зі сходу України та Автономної Республіки Крим 0962434206 - сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА, телефони: 2-08-39 РайСТ, 2-31-33 СТОВ "АФ Корсунь"

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.03.2014 № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців» суб’єкти господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь для зміни свого місцезнаходження/місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
  Перелік документів, необхідний для проведення зазначеної реєстрації, передбачений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (статті 19, 29 та 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»).
  Реєстраційні справи суб’єктів господарювання за новим місцезнаходженням/місцем проживання передаватимуться поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості їх наступної передачі державному реєстратору за новим місцезнаходженням юридичних осіб та місцем проживання фізичних осіб-підприємців.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді