Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

«Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади,

 державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206

 

 

Оголошення

 • Шановні жителі міста Корсунь-Шевченківський та Корсунь-Шевченківського району!
  Корсунь-Шевченківська ОДПІ нагадує про необхідність сплати земельного податку з фізичних осіб за 2014 рік.
  Громадян, які не отримали повідомлення-рішення по земельному податку,просимо звертатися за адресою:м .Корсунь-Шевченківський,вул. Ювілейна буд.30.кабінет №6.
  Останній термін сплати земельного податку 29 серпня 2014 року.
  Довідки за телефоном 2-46-33

  Детальніше...
 • Відповідно до Розпорядження голови районної ради від 17.07.2014 № 53 скликати 33-тю сесію районної ради шостого скликання 20 серпня 2014 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради. 
  На сесію запросити голову райдержадміністрації, першого заступника голови, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, міського голову, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій, прокурора району, т.в.о.начальника РВ УМВС України в Черкаській області.


  Голова районної ради                                                                                    Г.А.Гаркуша

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.03.2014 № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців» суб’єкти господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь для зміни свого місцезнаходження/місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
  Перелік документів, необхідний для проведення зазначеної реєстрації, передбачений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (статті 19, 29 та 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»).
  Реєстраційні справи суб’єктів господарювання за новим місцезнаходженням/місцем проживання передаватимуться поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості їх наступної передачі державному реєстратору за новим місцезнаходженням юридичних осіб та місцем проживання фізичних осіб-підприємців.

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності новий національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі КВЕД-2010). При цьому наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 № 113 «Про відновлення чинності національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація видів економічної діяльності» чинність національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація економічних видів діяльності» (далі КВЕД -2005) відновлено до 31 грудня 2013 року.
  З метою недопущення в кінці поточного року великих черг в органі державної реєстрації, суб’єктам господарювання необхідно терміново вжити заходів щодо заміни КВЕД -2005 на КВЕД-2010

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді