Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

«Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади,

 державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206

 

 

Актуально

 


Оголошення

 • Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» депутати всіх рівнів зобов'язані до 1 квітня 2014 року подати за місцем роботи або служби декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік заформою, що додається до цього Закону. Бланки декларацій можна отримати у відповідних радах.

  У разі, якщо депутат місцевої ради не працює, є самозайнятою особою, пенсіонером
  , йому пропонується подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до відповідної місцевої ради, депутатом якої він є.


  Рекомендуємо Вам врахувати вищевказане при складанні та поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік та подати у встановлені законодавством терміни.

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності новий національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі КВЕД-2010). При цьому наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 № 113 «Про відновлення чинності національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація видів економічної діяльності» чинність національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація економічних видів діяльності» (далі КВЕД -2005) відновлено до 31 грудня 2013 року.
  З метою недопущення в кінці поточного року великих черг в органі державної реєстрації, суб’єктам господарювання необхідно терміново вжити заходів щодо заміни КВЕД -2005 на КВЕД-2010

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді