Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

«Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади,

 державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206

 

 

Оголошення

 • Корсунь – Шевченківська центральна районна лікарня оголошує КОНКУРС на право оренди частини приміщення котельні Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні, площею 268,4 м2, що знаходиться за адресою: м. Корсунь – Шевченківський, вул. Леніна, буд.144 та обладнання котельні, яке встановлено в діючій котельні та перебуває на балансі Корсунь-Шевченківської ЦРЛ, з метою опалення приміщень лікарні альтернативними видами палива, шляхом встановлення котлів на твердому паливі, за проведеною незалежною оцінкою цього майна.
  Перелік обладнання котельні, що передається в оренду: насос мережної води С1630-117 - 2 шт, насос підживлюючої води МХН 204 – 2 шт., насос хімводоочистки – 1 шт, деаератор для води – 1 шт. Обладнання водо підготовки: ХВО фільтр №3 – 1 шт, ХВО фільтр №4 – 1 шт, солерозчинник нержавіючий -1 шт, водомір (лічильник води) – 1 шт.
  Для участі в конкурсі учасник подає на розгляд конкурсної комісії такі документи:
  а) для юридичних осіб
  - заяву про участь у конкурсі;
  - документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  - посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
  - копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців;
  - завірену належним чином копію звіту про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;
  - довідку від учасника конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;
  б) для фізичних осіб
  - заяву про участь у конкурсі;
  - копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність;
  - копію витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
  - завірену належним чином копію декларації про доходи або копію звіту суб'єкта малого підприємництва-фізичної особи- платника єдиного податку.

  Розмір стартової орендної плати приміщення котельні становить 2495,94 грн. в місяць, розмір стартової орендної плати обладнання котельні становить 401,98 грн. в місяць.
  Розгляд пропозицій проводитиметься в плановому відділі районної лікарні
  23 січня 2015 року о 10 годині.
  Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів 23 січня 2015 року до
  9 години.
  Телефон для довідок 2 – 40 – 78.

  Головний лікар В.Завертайло

  Детальніше...
 • Контактні телефони для надання адресної посильної допомоги переселенцям зі сходу України та Автономної Республіки Крим 0962434206 - сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА, телефони: 2-08-39 РайСТ, 2-31-33 СТОВ "АФ Корсунь"

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.03.2014 № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців» суб’єкти господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь для зміни свого місцезнаходження/місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
  Перелік документів, необхідний для проведення зазначеної реєстрації, передбачений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (статті 19, 29 та 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»).
  Реєстраційні справи суб’єктів господарювання за новим місцезнаходженням/місцем проживання передаватимуться поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості їх наступної передачі державному реєстратору за новим місцезнаходженням юридичних осіб та місцем проживання фізичних осіб-підприємців.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді