Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206 

Оголошення

 • З початком квітня в районі розпочинається щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», яка триватиме впродовж квітня-травня. А 25 квітня відбудеться загальнорайонний суботник з благоустрою та прибирання територій населених пунктів району.
  Запрошуємо підприємства, організації, установи та всіх небайдужих громадян Корсунщини взяти активну участь у наведенні чистоти та благоустрої довкілля.
  Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

  Детальніше...
 • 30 квітня 2015 року з 10.00 по 13.00 год в приймальні громадян Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації (вул. Червоноармійська, 9, м. К-Шевченківський) директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Звягінцева Олена Миколаївна буде проводити виїзний особистий прийом громадян.
  Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником Департаменту до 28 квітня 2015 року за телефоном (0472) 63-09-07.

  Детальніше...
 • Контактні телефони для надання адресної посильної допомоги переселенцям зі сходу України та Автономної Республіки Крим 0962434206 - сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА, телефони: 2-08-39 РайСТ, 2-31-33 СТОВ "АФ Корсунь"

  Детальніше...
 • Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.03.2014 № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців» суб’єкти господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь для зміни свого місцезнаходження/місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
  Перелік документів, необхідний для проведення зазначеної реєстрації, передбачений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (статті 19, 29 та 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»).
  Реєстраційні справи суб’єктів господарювання за новим місцезнаходженням/місцем проживання передаватимуться поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості їх наступної передачі державному реєстратору за новим місцезнаходженням юридичних осіб та місцем проживання фізичних осіб-підприємців.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Державний фонд
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Гідність, воля і перемога


Акція «Допоможемо дітям разом» Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2013, 14:15

alt

4 вересня 2013 року Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», яка була присвячена Дню знань.
На свято завітали веселі клоуни, які розважали дітей іграми та танцями. Також учасників свята привітали ансамбль «Домісольки», виконанням пісень «Крапелька дитинства», «Всі ми діти твої, Україно», дует Олександри Кравченко та Марії Панченко піснями «Вітамінка» та «Улыбчивая песенка».


Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та поздоровлення від директора РЦСССДМ Тетяни Щербини, яка побажала дітям здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення мети у житті, а батькам − взаєморозуміння.

 

За повідомленням районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді