Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Понад 6 тисяч учасників АТО отримали землю на Черкащині Друк e-mail
Вівторок, 23 травня 2017, 08:03

alt

На сьогодні Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області надало 6 025 дозволів на розробку землевпорядної документації на загальну площу 10 040,27 га. Із них 924 дозволи на загальну площу 110,51 га надано для індивідуального садівництва й 5 101 дозвіл на загальну площу 9 929,76 га – для ведення особистого селянського господарства.

Деякі атовці отримали відмову в наданні дозволів на розробку землевпорядної документації. Основні причини: неналежне оформлення погодження землекористувача, відмова органів місцевого самоврядування в наданні дозволів, відсутній поділ масиву на земельні ділянки, земельна ділянка є предметом судового спору, розпорядження земельними ділянка не відноситься до повноважень Головного управління, заявнику вже надано дозвіл на іншу земельну ділянку. На розгляді Головного управління перебуває 357 звернень учасників АТО.
Наразі в області 2 636 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх сімей уже оформили у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 4 329,44 га: 47,42 га – для садівництва й 4 282,01 га – для ведення особистого селянського господарства.
На Черкащині з часу запровадження ініціативи про виділення землі учасникам АТО 2014 року 8 707 учасників АТО виявили бажання мати земельні ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності. Лише цього року на розгляд до Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області надійшло 2 329 клопотань.
Довідка:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення й надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.
За матеріалами прес-служби Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області