Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


«Випускник – 2017» Друк e-mail
Середа, 24 травня 2017, 09:47

alt

Щороку для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проводиться акція «Випускник». От і цього року Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості за сприяння районного відділу освіти Корсунь- Шевченківської райдержадміністрації організували чудовий захід «Випускник- 2017» для 300-т учнів 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Корсунь-Шевченківського району.

Відкрили захід в.о. директора Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості Валентина Германова та фахівець з профорієнтації Наталія Самойленко, які зауважили, що для випускників вибір професії вже незабаром стане реальністю і готуватись до цього вибору слід дуже серйозно, адже ринок праці – різноманітний, а вибір професії в юнацтві – один із найважливіших та відповідальних кроків у житті.

alt

На зустріч з випускниками шкіл завітали методист Державного навчального закладу «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей» Світлана Якименко, викладач спеціальних дисциплін Черкаського політехнічного технікуму Алла Андик, викладач Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Юлія Кияниця, начальник відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, доцент Володимир Ліскович.
Подорож професіями та навчальними закладами була пізнавальна та цікава. Випускники 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району мали змогу ознайомитись як з відео-презентаціями, так і подивитися сценки зі студентського життя.
Наприкінці зустрічі старшокласникам було роздано буклети з інформаційними матеріалами від навчальних закладів.

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості