Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

 •  

  18 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться засідання позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
  На розгляд сесії виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 13-13/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої Програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки»;
  - Про надання згоди на переведення на альтернативні види палива об'єктів районної комунальної власності.

  На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 14.08.2017

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.
  Рецепти виписують лікарі в наступних амбулаторіях:

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


«Випускник – 2017» Друк e-mail
Середа, 24 травня 2017, 09:47

alt

Щороку для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проводиться акція «Випускник». От і цього року Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості за сприяння районного відділу освіти Корсунь- Шевченківської райдержадміністрації організували чудовий захід «Випускник- 2017» для 300-т учнів 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Корсунь-Шевченківського району.

Відкрили захід в.о. директора Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості Валентина Германова та фахівець з профорієнтації Наталія Самойленко, які зауважили, що для випускників вибір професії вже незабаром стане реальністю і готуватись до цього вибору слід дуже серйозно, адже ринок праці – різноманітний, а вибір професії в юнацтві – один із найважливіших та відповідальних кроків у житті.

alt

На зустріч з випускниками шкіл завітали методист Державного навчального закладу «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей» Світлана Якименко, викладач спеціальних дисциплін Черкаського політехнічного технікуму Алла Андик, викладач Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Юлія Кияниця, начальник відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, доцент Володимир Ліскович.
Подорож професіями та навчальними закладами була пізнавальна та цікава. Випускники 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району мали змогу ознайомитись як з відео-презентаціями, так і подивитися сценки зі студентського життя.
Наприкінці зустрічі старшокласникам було роздано буклети з інформаційними матеріалами від навчальних закладів.

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості