Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Резюме для випускника Друк e-mail
Четвер, 25 травня 2017, 00:00

alt

Як правильно створити та які бувають види резюме?
Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості активно проводить роботу з випускниками навчальних закладів, щоб допомогти якісно презентувати себе за допомогою резюме.

Складання резюме – процес творчий! Тому нещодавно фахівці Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості відвідали випускників Корсунь-Шевченківського педагогічно коледжу ім. Т.Г Шевченка та розповіли їм про правильне складання резюме.
Грамотно складене резюме допоможе знайти роботу - мрію, а недбале або стандартне – упустити можливість. Суть резюме – самореклама. Тобто, кожен претендент рекламує найдорожчий товар – себе. Фахівець з профорієнтації Наталія Самойленко навела приклади пеперових резюме, на які може звернути увагу роботодавець, надала влучні поради з їх правильного написання. Також учасники зустрічі розглянули переваги відео-резюме та їх види.

alt

Студентів мали змогу переглянути варіанти резюме у форматі відео-презентації та розглянути пропозиції роботодавців щодо вільних вакансій.
Грамотне складання відеозвернення до роботодавців – професійний спосіб вигідно продати себе на ринку праці.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Шостак розглянула з присутніми студентами питання стану сучасного ринку праці в Україні та регіоні, законодавства щодо зайнятості населення, пошуку роботи, можливостей працевлаштування, варіантів складання резюме, вмілої самопрезентації при співбесіді з роботодавцем, необхідних документів для працевлаштування.

alt

У ході проведення профорієнтаційної роботи випускники коледжу задавали питання, обмінювалися думками, заповнювали бланки резюме.
Успіх завжди чекає на того, хто впевнено крокує до своєї мети!

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості