Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

 •  

  18 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться засідання позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
  На розгляд сесії виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 13-13/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої Програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки»;
  - Про надання згоди на переведення на альтернативні види палива об'єктів районної комунальної власності.

  На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 14.08.2017

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.
  Рецепти виписують лікарі в наступних амбулаторіях:

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Пряма мова. Юрій Ткаченко про актуальне Друк e-mail
Четвер, 25 травня 2017, 06:02

alt

- про «Черкасиобленерго»
На минулому тижні провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Усе – через ситуацію в ПАТ «Черкасиобленерго». Напередодні засідання я зустрівся з керівниками структурних підрозділів підприємства. Вони повідомили, що розпочали страйкові дії через невиплату зарплати. Натепер «Черкасиобленерго» заборгувало своїм працівникам понад 99 млн грн.

Ситуація, що склалася з «Черкасиобленерго», може призвести до припинення електропостачання низки об’єктів області, зокрема підвищеної небезпеки. А тому комісійно ми схвалили план дій задля унеможливлення виникнення надзвичайних ситуацій. Також запропонували своє бачення врегулювання ситуації на підприємстві.
Зокрема, комісія рекомендувала «Черкасиобленерго» порушити перед НКРЕКП (держрегулятором) клопотання про перегляд алгоритму надходження коштів на рахунок енергопостачальника. А також врегулювати відносини з «Азотом». Маємо створену комісію, відповідно до рекомендацій Держенергонагляду України, щодо перегляду екологічної броні по області. Тобто мінімального рівня споживання електроенергії, що забезпечує передумови для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Якраз зменшення екоброні «Азотом» дасть змогу виконати умову НКРЕКП задля перегляду алгоритму розрахунку «Черкасиобленерго» з ДП «Енергоринок». Бо нині всі кошти нашого підприємства туди перераховуються автоматично. Зміна цього алгоритму дозволить розпочати виплату зарплати працівникам. Окрім того, «Черкасиобленерго» спільно з «Азотом» мають дійти згоди щодо енергопостачання об’єктів останнього та реструктуризації заборгованості за спожиту електроенергію. Ми звернулися і до Кабміну – переглянути антидемпінгові заходи щодо імпорту добрив в Україну. Це дозволить поновити роботу «Азоту», і він зможе розраховуватися з енергетиками.
Також днями в Кабміні відбулася нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона. На ній представник Фонду державного майна розкритикував Мін’юст за створений прецедент довкола керівника «Черкасиобленерго»: коли де-факто керує один, а де-юре (в реєстрі) значиться інший. У результаті той отримав доручення врегулювати це питання. Такою є вимога й держрегулятора задля запобігання нецільовому використанню коштів. Наша повторна зустріч має відбутися вже найближчим часом.
- про доступні ліки
Аптечних закладів – учасників державної програми «Доступні ліки» – стрімко більшає на Черкащині. За кілька тижнів – на понад сотню. Уже сьогодні ліки за цією програмою доступні в понад 250 місцях реалізації по області. Працюємо далі.
За позитивну динаміку в упровадженні урядової програми Черкащину відзначив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Він зауважив, що наша область є в цьому напрямку передовим регіоном.
Нагадаю, урядова програма «Доступні ліки» стартувала з квітня. Скористатися нею можуть пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу. Саме ці категорії хворих за наявності рецепта від лікаря можуть отримати необхідні їм медикаменти безоплатно або ж придбати їх із незначною доплатою. Ідеться лише про препарати зі списку, затвердженого Кабміном. Усі деталі є на сайті Міністерства охорони здоров’я.
- про індутріальний парк
Наш індустріальний парк «Золотоноша» внесуть до всеукраїнського реєстру. Таке рішення на минулому тижні ухвалила спеціальна міжвідомча комісія. Для чого потрібен цей крок? Це – своєрідне набуття об’єктом статусу.
Далі на території майбутнього індустріального парку «Золотоноша» розпочнуть облаштування інфраструктури. Також візьмемося за промоцію парку на всеукраїнському та закордонному рівнях, пошук зацікавлених компаній.
Нагадаю, торік на інвестиційному форумі ми презентували концепцію створення індустріальних парків в області. Я переконаний: це стане нашою перевагою в боротьбі за інвесторів. Це перспективна справа. Найперше скорочується час на реалізацію проектів. А оператори й учасники індустріального парку мають певні преференції та пільги від держави, приміром, лояльне оподаткування. Це теж хороший стимул для інвестування.