Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

 •  

  18 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться засідання позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
  На розгляд сесії виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 13-13/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої Програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки»;
  - Про надання згоди на переведення на альтернативні види палива об'єктів районної комунальної власності.

  На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 14.08.2017

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.
  Рецепти виписують лікарі в наступних амбулаторіях:

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Урядова пенсійна реформа повертає повагу до людини праці і зберігає існуючі норми про пенсійний вік та страховий стаж Друк e-mail
П'ятниця, 26 травня 2017, 00:00

alt

Проект пенсійної реформи, запропонований Урядом, повертає повагу до людини праці, відновлює справедливість по відношенню до людей з великим трудовим стажем, але разом з тим зберігає діючі норми про пенсійний вік та мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

“Треба повертати повагу до працюючої людини. Якось так повелося, що ця повага від держави до працюючої людини почала втрачатися, і ми зараз її повертаємо через мінімальну заробітну плату, через зміну оплати праці в освіті, охороні здоров’я… Те саме закладаємо у систему пенсійного забезпечення. Там справедливий підхід до людини праці. Мова йде про трудову пенсію”, – наголосив Прем’єр-міністр.
Він зазначив, що у рамках реформи з 1 січня 2018 року вимога до страхового стажу зростає – він становитиме 25 років. Разом з тим, цього і наступного року зберігається право виходу на пенсію за наявності 15 років стажу.
Глава Уряду зауважив, що багато політиків намагаються не допустити впровадження пенсійної реформи, поширюючи неправдиву інформацію про неї, чи вимагаючи збереження несправедливих норм, зокрема призначення пенсій громадянам з нульовим пенсійним стажем. Разом з тим, Володимир Гройсманпідкреслив і інше: 25% громадян не сплачують внески до Пенсійного фонду, але потім претендуватимуть на пенсії за рахунок тих, хто працює.
“Не можна ставити на одну вагу людину праці, яка усе життя зранку до смерканку “відпахала”, і неробу, яка йде до служби зайнятості і каже: Поставте печатку, що я вам не підходжу, бо я не хочу працювати… Так має працювати система? Ні, ми ніколи на це не підемо”, – підкреслив Глава Уряду.
За інформацією Урядового порталу