Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відбулось покладання квітів Друк e-mail
П'ятниця, 26 травня 2017, 10:14

alt

Цього року виповнюється 369-та річниця початку національно-визвольної війни українського народу, важливе місце в історії якої займає битва під Корсунем, що відбулась 26 травня 1648 року. Козаки Корсунського полку прославилися в тій битві винятковою мужністю і стійкістю. Їхня перемога стала відправною точкою, від якої можна визнавати існування Української козацької держави. Корсунці свято бережуть пам’ять про ті події. В історичному музеї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника створена велика діорама. Встановлено пам’ятний знак в селі Виграєві, на території якого українські війська розгромили головні сили ворожого війська.

З цієї нагоди сьогодні, 26 травня, на алеї Слави біля пам’ятника полковникам Корсунського полку козацької доби відбулось покладання квітів, участь у якому взяли голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко, заступник голови Корсунь-Шевченківської районної ради Петро Пустільнік, представники громадських організацій, молодь та мешканці міста.


За повідомленням сектору інформаційного забезпечення,
зв’язків з громадськістю та ЗМІ
апарату Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації