Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


В області підбили підсумки «цифрового перетворення» Друк e-mail
Середа, 31 травня 2017, 06:55

alt

Еко-додаток, інтерактивний реєстр екологічних проблем, туристичний сайт, низка освітніх заходів – сьогодні в області презентували досягнення з «цифрового перетворення». Над проектом «Цифрове перетворення Черкаської області» компанія Google Україна спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією працювали упродовж півроку.

На меті мали завдяки сучасним інтернет-інструментам підвищити інвестиційну та туристичну привабливість регіону, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку ОДА. Ця кампанія є частиною проекту Google «Цифрове перетворення регіонів України» (https://discover.net.ua/). Черкащина – вже восьмий регіон, де фахівці Google допомагають запровадити «цифрове перетворення». Опісля нашої області, «оцифровуватимуть» Вінничину.
У рамках кампанії створено спеціальний сайт «Мандруй Черкащиною» (https://discover.ck.ua/). Тут акумульовано інформацію про найцікавіші для туристів місця в області. На сайті є багато корисної інформації, зокрема 3D-тури по Національному дендрологічному парку «Софіївка», Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин», Шевченківському національному заповіднику у Каневі та Буцькому Каньону.
За допомогою опції «Сплануй подорож» на сайті можна легко скласти маршрут місцями області, які вас зацікавили, поділитися або запросити друзів . Крім того на сайті можна знайти вже готові маршрути найцікавішими локаціями Черкащини із зазначенням контактної інформації, загальної відстані, необхідного часу і карти маршруту.
Також сьогодні презентували Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області (http://ck.ecoukraine.org/), де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але й самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Водночас в рамках кампанії розроблено мобільний додаток EcoInspector, де можна також додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону, а система проконтролює процес реального їх вирішення.
Важливою складовою кампанії стала низка освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів проведено семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Місцеві студенти і спільнота Локальних Гідів Google взяли участь у квесті Черкасами, однією з цілей якого було визначення об`єктів і ступені їхньої доступності для людей з обмеженими можливостями, що було відображено на Google Картах.