Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 05:32

alt

1 червня 2017 року районний будинок культури спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели культурно-масовий захід «Щасливе дитинство» для дітей з пришкільних таборів, дитячого садочку «Зірочка» та інших, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Це було не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими людьми і відповідальними громадянами своєї неньки України. З дітьми проводили різноманітні конкурси, ігри та розваги актори-аніматори «Літо», «Баба Яга», «Лисиця» та «Лікар Айболить». Також діток вітали піснями та танцями їхні однолітки з різних творчих колективів району. По закінченні свята всі діти отримали солодощі.

alt

Також цього дня в Корсунь-Шевченківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходила акція «Все найкраще - дітям», під час якої працівники РЦСССДМ роздавали дітям призи та солодкі подарунки на вулицях міста та дитячих майданчиках.
2 червня свято дитинства продовжилося у дитячому садочку «Зірочка», де до вихованців завітали казкові герої «Кіт Леопольд», «Золота рибка» та «Мишки», які провели веселі змагання, ігри, загадки та багато іншого і наповнили цей день сміхом, радістю та приємними спогадами про свято у малечі. За активну участь дітям роздані заохочувальні призи.

alt

За повідомленням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді