Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 08 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться 29 сесія районної ради сьомого скликання.

   На розгляд сесії вносяться питання:
  - Про звіт голови районної державної адміністрації;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014-2020 роки зі змінами;
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 30.03.2016 № 5-8/VII «Про району програму «Оздоровлення річки Рось та її притоків
  на 2016-2020 роки»;
  - Про звіт комунального закладу Корсунь-Шевченківський Фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік;
  - Про звіт про фінансово-господарську діяльність Трудового архіву Корсунь-Шевченківського району за 2017 рік;
  - Інші.

   На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М.,голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, члени колегії райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 10.05.2018

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 05:32

alt

1 червня 2017 року районний будинок культури спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели культурно-масовий захід «Щасливе дитинство» для дітей з пришкільних таборів, дитячого садочку «Зірочка» та інших, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Це було не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими людьми і відповідальними громадянами своєї неньки України. З дітьми проводили різноманітні конкурси, ігри та розваги актори-аніматори «Літо», «Баба Яга», «Лисиця» та «Лікар Айболить». Також діток вітали піснями та танцями їхні однолітки з різних творчих колективів району. По закінченні свята всі діти отримали солодощі.

alt

Також цього дня в Корсунь-Шевченківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходила акція «Все найкраще - дітям», під час якої працівники РЦСССДМ роздавали дітям призи та солодкі подарунки на вулицях міста та дитячих майданчиках.
2 червня свято дитинства продовжилося у дитячому садочку «Зірочка», де до вихованців завітали казкові герої «Кіт Леопольд», «Золота рибка» та «Мишки», які провели веселі змагання, ігри, загадки та багато іншого і наповнили цей день сміхом, радістю та приємними спогадами про свято у малечі. За активну участь дітям роздані заохочувальні призи.

alt

За повідомленням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді