Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відбулося засідання «круглого столу» Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 06:27

alt

 

6 червня 2017 року перший заступник голови Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Олексій Ващенко взяв участь у засіданні «круглого столу," який відбувся в історичному музеї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника та був присвячений обговоренню подій  Української революції 1917-1921 років.


Запрошеними гостями були заступник голови районної ради Петро Пустільнік, заступник міського голови Ольга Шевчук, науковці, представники закладів культури, освітяни, краєзнавці. Метою наукового заходу було обговорення подій, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917—1921 роках, які відбувалися, зокрема, на території Корсунщини.
З фаховими промовами перед аудиторією виступили директор Заповідника Парасковія Степенькіна, заступник директора з наукової роботи Лідія Овсієнко, місцеві краєзнавці, які змістовно та аргументовано розповіли учасникам зустрічі про історію українського державотворення та національно-визвольну боротьбу земляків-українців. Загалом, усі доповіді учасників обговорення були цікавими, змістовними та відзначалися актуальністю питань які вони висвітлювали під час засідання круглого столу.

Довідково:
У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917–1921 років.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”, яким 2017-й проголошено Роком Української революції.

Планом заходів із відзначення цього ювілею та вшанування пам'яті учасників революції на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 777-р, передбачено організацію тематичних, навчально-виховних заходів, спрямованих на донесення інформації про ті події, виховання патріотизму, підвищення інтересу до історії України, зокрема в учнівської та студентської молоді.


За повідомленням сектору інформаційного забезпечення,
зв’язків з громадськістю та ЗМІ
апарату райдержадміністрації