Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відбулись заходи до Всесвітнього дня протидії торівлі людьми Друк e-mail
Середа, 02 серпня 2017, 08:02

alt

Корсунь-Шевченківським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з районним центром з питань пробації центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України було проведено захід «Людина – не товар» до Всесвітнього дня протидії торівлі людьми, який відзначався 30 липня 2017 р.

На заході були присутні особи, засуджені до покарань без позбавлення волі, оскільки, дана категорія населення входить до групи ризику потрапляння в сучасне рабство.
Учасникам пояснили, хто може стати жертвами торгівлі людьми, в який спосіб люди потрапляють в тенета сучасних работорговців, з якою метою та в який спосіб експлуатуються ними, а також поінформовано про способи захистити себе та не потрапити в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми.

alt

По закінченню заходу всі учасники отримали буклети та плакати, в яких зазначені установи та організації, що підтримують постраждалих, їх контактні телефони, а також номер національної «гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського
районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді