Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

 •  

  18 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться засідання позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
  На розгляд сесії виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 13-13/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої Програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки»;
  - Про надання згоди на переведення на альтернативні види палива об'єктів районної комунальної власності.

  На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 14.08.2017

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.
  Рецепти виписують лікарі в наступних амбулаторіях:

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


В Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості відбулися тренінги Друк e-mail
П'ятниця, 04 серпня 2017, 07:16

alt

27 липня 2017 року в рамках співпраці між Службою Зайнятості та громадськими організаціями, в приміщенні Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості відбулися тематичні тренінги: "Місцева демократія та права людини" та "Дискримінація". Третінги проводили активісти ГО "Волонтер Черкащини" та Черкаський правозахисний центр Тарас Щербатюк і Юлія Голубєва.

 

В заходах взяли участь представники районного центру зайнятості Наталія Самойленко та Юлія Шевченко, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Дяченко та Альона Поліщук, особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, учасники АТО, загалом: близько тридцяти осіб.

alt

На заході під назвою "Місцева демократія та права людини" розглядались такі питання, як: форми місцевої демократії та алгоритми їх застосування , яким чином реально впливати на прийняття рішень органами влади, правовий захист учасників АТО та де учасники бойових дій можуть отримати психологічну підтримку. Присутні з цікавістю приймали участь у тренінгу та розбирали приклади застування механізмів місцевої демократії.

Наступна тема, яка розглядалась: поняття "Дискримінація", її види та шляхи подолання. Розглядаючи реальні випадки дискримінації та нормативної бази, якою заборонені прояви дискримінації, учасники навчилися фіксувати правовпорушення та здійснювати захист своїх прав.

Заходи відбувались в формі запитань-відповідей, було помітно, що для слухачів ці теми дуже актуальні, адже громадяни України мають знати свої права, а Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості всіляко сприяє тому, щоб наше населення було законодавчо обізнане та захищене!