Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Гідність, воля і перемога
Аграрна біржа
Державний фонд
alt
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Реєстрація народження дитини з одночасною реєстрацією місця проживання Друк e-mail
Вівторок, 10 жовтня 2017, 14:12

alt

Щоб зробити внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг з березня 2016 року Корсунь-Шевченківським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області здійснюється виїзний прийом громадян безпосередньо у пологовому відділенні Корсунь-Шевченківської ЦРЛ щодо прийняття та видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо у медичному закладі, де приймаються пологи.

Отже, збираючи все необхідне до пологового будинку, слід взяти з собою: паспорт батька та матері, свідоцтво про шлюб. На випадок виникнення тих чи інших питань до батька (якщо батьки мають різні прізвища, або у разі визнання батьківства) при державній реєстрації народження дитини, необхідна присутність і самого батька. Необхідну допомогу у заповненні заяви та кваліфіковану консультацію батьки отримують у спеціалістів відділу безпосередньо у пологовому. Даний сервіс є зручним та приємним для батьків, адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят – свідоцтво про народження – і постійно залишатися поряд зі своїми малюками.
Ще одна приємна новація — батьки мають можливість одночасно з реєстрацією народження зареєструвати і місце проживання своєї дитини.
За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі так і у пологовому будинку!
Відповідно до правил реєстрації місця проживання для реєстрації місця проживання новонародженої дитини необхідні свідоцтво про народження дитини, яке видається у відділі ДРАЦС (або у пологовому) на підставі довідки з пологового будинку, паспортів батьків та свідоцтва про їх шлюб та документи, що посвідчують особу батьків — їх паспорти. До заяви про реєстрацію місця проживання додається квитанція про сплату адміністративного збору за реєстрацію місця проживання (на даний час — 27 грн. 20 коп., від мінімальної заробітної плати).
Новонароджену дитину можна зареєструвати за місцем реєстрації батька або матері. Якщо батьків у дитини немає, то він може бути зареєстрований на житловій площі опікуна.
При наявності батьків, дитина може бути зареєстрована тільки з ними. Тому реєстрація місця проживання новонародженого до бабусі або до іншого родича неможлива.
Звертаємо увагу, що батьки мають право зареєструвати малюка на своїй житлоплощі без згоди на те інших членів сім’ї та власника, для цієї процедури необхідно присутність обох батьків.
Згідно з чинним законодавством батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати народження дитини протягом одного місяця від дати народження;- місце проживання новонародженої дитини — протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного відділу
державної реєстрації актів цивільного стану
Головного територіального управління юстиції
у Черкаській області