Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Реєстрація народження дитини з одночасною реєстрацією місця проживання Друк e-mail
Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:12

alt

Щоб зробити внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг з березня 2016 року Корсунь-Шевченківським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області здійснюється виїзний прийом громадян безпосередньо у пологовому відділенні Корсунь-Шевченківської ЦРЛ щодо прийняття та видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо у медичному закладі, де приймаються пологи.

Отже, збираючи все необхідне до пологового будинку, слід взяти з собою: паспорт батька та матері, свідоцтво про шлюб. На випадок виникнення тих чи інших питань до батька (якщо батьки мають різні прізвища, або у разі визнання батьківства) при державній реєстрації народження дитини, необхідна присутність і самого батька. Необхідну допомогу у заповненні заяви та кваліфіковану консультацію батьки отримують у спеціалістів відділу безпосередньо у пологовому. Даний сервіс є зручним та приємним для батьків, адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят – свідоцтво про народження – і постійно залишатися поряд зі своїми малюками.
Ще одна приємна новація — батьки мають можливість одночасно з реєстрацією народження зареєструвати і місце проживання своєї дитини.
За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі так і у пологовому будинку!
Відповідно до правил реєстрації місця проживання для реєстрації місця проживання новонародженої дитини необхідні свідоцтво про народження дитини, яке видається у відділі ДРАЦС (або у пологовому) на підставі довідки з пологового будинку, паспортів батьків та свідоцтва про їх шлюб та документи, що посвідчують особу батьків — їх паспорти. До заяви про реєстрацію місця проживання додається квитанція про сплату адміністративного збору за реєстрацію місця проживання (на даний час — 27 грн. 20 коп., від мінімальної заробітної плати).
Новонароджену дитину можна зареєструвати за місцем реєстрації батька або матері. Якщо батьків у дитини немає, то він може бути зареєстрований на житловій площі опікуна.
При наявності батьків, дитина може бути зареєстрована тільки з ними. Тому реєстрація місця проживання новонародженого до бабусі або до іншого родича неможлива.
Звертаємо увагу, що батьки мають право зареєструвати малюка на своїй житлоплощі без згоди на те інших членів сім’ї та власника, для цієї процедури необхідно присутність обох батьків.
Згідно з чинним законодавством батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати народження дитини протягом одного місяця від дати народження;- місце проживання новонародженої дитини — протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного відділу
державної реєстрації актів цивільного стану
Головного територіального управління юстиції
у Черкаській області