Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Гідність, воля і перемога
Аграрна біржа
Державний фонд
alt
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


В районі відбувся профілактичний захід «Урок» Друк e-mail
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:58

alt

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту» з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Службою у справах дітей Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації відповідно до наказу від 17.08.2017 №37/17 «Про організацію проведення у 2017 році районного профілактичного заходу «Урок», забезпечено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Впродовж серпня-вересня 2017 року проведено обстеження в 29-ти сім’ях.
На початку серпня поточного року в районі проведено акцію «До школи з радістю», де були вручені шкільні рюкзаки та пенали 11-тьом дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах. Станом на 1 вересня 2017 року приступили до занять у загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації всі діти шкільного віку.
Протягом поточного року спільно з працівниками Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Громадська варта» проведено 10 попереджувально-профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», «Підліток», «Перший дзвоник», «Останній дзвоник», «Випускний вечір», проводились обстеження умов проживання дітей у неблагополучних сім’ях.
Підсумки профілактичного заходу «Урок» будуть розглянуті на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

За повідомленням служби у справах дітей райдержадміністрації