Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Нарощування обсягів виробництва валової продукції в галузі тваринництва Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 03:00

alt

Сільськогосподарськими підприємствами району за січень-вересень 2017 року вироблено 9122 тонни молока (що на 113 тонн або на 1,1% відс. більше до минулого року), на 100 га сільськогосподарських угідь виробництво зросло відповідно і становить – 271 центнерів. М’яса вироблено – 1048 тонн ( що на 386 тонн або на 27 відс. менше до минулого року) на 100 га с/г угідь вироблено 31 ц. ( або на 12 ц. менше до минулого року).

Станом на 1 жовтня 2017 року по сільськогосподарських підприємствах поголів’я ВРХ становить 4728 гол., (що більше на 122 гол, або на 2,6 % до минулого року) в тому числі корів – 1946 гол., (що більше на 119 гол, або на 6,5 % до періоду минулого року).
З початку 2017 року нарощено поголів’я ВРХ 152 голови в т. ч. корів 95 голів, найбільше наростили поголів′я такі господарства як Стеблівська філія СТОВ «А.Ф. Корсунь» - 174 гол. ( в т.ч. корів 52 гол.) та Сидорівська філія СТОВ «А.Ф. Корсунь» - 23 гол. ( в т.ч. корів 70 гол.)
В зв′язку загостренням ситуації в Україні на виконання заходів, передбачених Програмою коштів обласного та районного бюджетів на закупівлю нетелів для особистих селянських господарств припинено.
За рахунок районного і обласного бюджету та в рахунок соціальних угод в районі було закуплено та видано 12 голів нетелів. За 2015-2017 роки вирощено та передано в інші господарські двори 9 голів нетелів.

За повідомленням управління агропромислового розвитку райдержадміністрації