Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Всеукраїнський фестиваль патріотичної та козацької творчості «Богдановими шляхами» Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 00:00

alt

14 жовтня у Смілянському міському Будинку культури відбулося грандіозне дійство – V Всеукраїнський фестиваль «Богдановими шляхами» імені Миколи Моцика, присвячений українському козацтву, Дню захисника України та святу Покрови. 
Розпочалося свято театралізованим дійством за участю Богдана Хмельницького (роль якого на сцені відтворив режисер-постановник фестивалю та сценарист, заслужений працівник культури України, заступник Верховного отамана МА «Козацтво», Герой козацтва України, академік АСПТ та УАН - Михайло Волков) та ватаги козаків, які передали глядачам позитивну енергетику та чудовий настрій.

З вітальним словом виступили Герой козацтва України, маршал козацтва України, академік – Михайло Шитий, дружина Миколи Моцика - Тетяна Моцик.
У фестивалі прийняли участь 32 професійні та аматорські колективи - це наші земляки з Черкащини, а також гості зі Львова, Києва та Київської області, Вінниці, Одеси, Полтавщини. Корсунщину представляв народний аматорський вокальний ансамбль «Червона калина»  Нетеребського СБК Набутівської сільської ради. Звучали українські народні пісні, сучасні патріотичні твори, козацькі думи та балади.
Глядачі підтримували виступи колективів дружніми, бурхливими оплесками. Учасники та організатори свята були на висоті. Кожен колектив, який приймав участь у фестивалі був нагороджений Дипломом Лауреата.

alt

Концерт був чудовим, театралізоване дійство - цікавим і пізнавальним. Всі, хто побував на заході, вдячні організаторам за прекрасне свято, а художнім колективам за чудові виступи, за збереження та розвиток нашої культурної спадщини.

За повідомленням відділу культури райдержадиіністрації