Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Всеукраїнський фестиваль патріотичної та козацької творчості «Богдановими шляхами» Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 03:00

alt

14 жовтня у Смілянському міському Будинку культури відбулося грандіозне дійство – V Всеукраїнський фестиваль «Богдановими шляхами» імені Миколи Моцика, присвячений українському козацтву, Дню захисника України та святу Покрови. 
Розпочалося свято театралізованим дійством за участю Богдана Хмельницького (роль якого на сцені відтворив режисер-постановник фестивалю та сценарист, заслужений працівник культури України, заступник Верховного отамана МА «Козацтво», Герой козацтва України, академік АСПТ та УАН - Михайло Волков) та ватаги козаків, які передали глядачам позитивну енергетику та чудовий настрій.

З вітальним словом виступили Герой козацтва України, маршал козацтва України, академік – Михайло Шитий, дружина Миколи Моцика - Тетяна Моцик.
У фестивалі прийняли участь 32 професійні та аматорські колективи - це наші земляки з Черкащини, а також гості зі Львова, Києва та Київської області, Вінниці, Одеси, Полтавщини. Корсунщину представляв народний аматорський вокальний ансамбль «Червона калина»  Нетеребського СБК Набутівської сільської ради. Звучали українські народні пісні, сучасні патріотичні твори, козацькі думи та балади.
Глядачі підтримували виступи колективів дружніми, бурхливими оплесками. Учасники та організатори свята були на висоті. Кожен колектив, який приймав участь у фестивалі був нагороджений Дипломом Лауреата.

alt

Концерт був чудовим, театралізоване дійство - цікавим і пізнавальним. Всі, хто побував на заході, вдячні організаторам за прекрасне свято, а художнім колективам за чудові виступи, за збереження та розвиток нашої культурної спадщини.

За повідомленням відділу культури райдержадиіністрації