Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


КИМ БУТИ? ЯКУ ПРОФЕСІЮ ОБРАТИ? Друк e-mail
Середа, 25 жовтня 2017, 09:50

alt

Саме на ці запитання намагались знайти відповіді п'ятдесят учнів 9-11-х класів Стеблівського НВК  разом із фахівцем Корсунь-Шевченківського центру зайнятості під час проведення профорієнтаційного уроку «Моя професія – моє майбутнє». Зустріч проходила 19 жовтня 2017 року в приміщенні Стеблівського НВК.


Вибір професії – дуже важливе рішення. Його результат впливає не тільки на майбутнє матеріальне благополуччя людини і її успішність в обраній професії, а й на самооцінку, психологічний комфорт, і особливо на те, чи буде вона відчувати себе щасливою. Щоб вибір професії не став помилковим, психологи радять проходити профорієнтаційне тестування.
Спеціаліст центру зайнятості Наталія Самойленко повідомила учнів про те, що обираючи професійний шлях, слід пам′ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стан здоров′я, особисті та громадські інтереси.
Школярі продивились відео матеріали «Вибір професії», а також мультиплікаційний серіал про те, як обрати професію довподоби, як себе презентувати та були в захваті від цікавого відео.
Підводячи підсумок зустрічі, спеціаліст служби зайнятості зазначила, що працевлаштування молодих людей, допомога в соціальній адаптації на ринку праці стає найважливішим завданням як держави, так і суспільства.
Школярам сподобався урок, вони активно включалися в розмову, тому є надія, що дана інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості