Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


В Корсуні-Шевченківському покладали квіти та згадували про війну Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 08:38

alt

Сьогодні, 27 жовтня 2017 року, напередодні відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в місті Корсуні-Шевченківському на алеї Слави відбулися урочиста хода, покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам та  мітинг.
В заходах взяли участь офіційні особи району, трудові колективи, громадські організації, місцеві жителі, представники засобів масової інформації.

Зі словами вшанування пам’яті загиблих героїв до учасників мітингу звернулися перший заступник голови Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Олексій Ващенко та голова районної ради організації ветеранів України Тамара Компанієць, наголосивши на тому, що внесок українців і, зокрема, наших земляків-корсунців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом є неоціненним, а пам'ять про полеглих має вічно жити в серцях їхніх нащадків.

alt

 

Квіти, покладені до пам’ятника загиблим воїнам та вручені ветеранам, стали символом шани та вдячності воїнам-визволителям України.

alt

За повідомленням сектору інформаційного забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації