Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


25 жовтня 2017 року відбулося засідання 23-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 16:04

alt

25 жовтня 2017 року відбулося засідання 23-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Валерій Іванович Заболотній.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації В. Клименко, керівники установ та організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України.

На розгляд сесії було внесено 74 питання, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

alt

В ході роботи депутати прийняли рішення про районну програмуінформатизації центральної районної лікарні Корсунь-Шевченківського районуна 2017-2020 роки, погодили внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, районноїкомплексної міжгалузевої Програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки», районноїпрограми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 роки», Положення про порядок та умови виплати матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету,

Також було підтримано рішення про надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджетута матеріальної допомоги за рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатських повноважень.

Заслухалипро хід виконання рішень районної ради, зокрема, програми профілактики злочинності в Корсунь-Шевченківському районі на 2016-2021 роки, забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках», реформування закладів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на 2012-2017 роки

В роботі сесії оголошено перерву.

Наступне пленарне засідання сесії районної ради заплановано провести 03 листопада 2017 року