Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


У Черкасах на форумі обговорювали шляхи залучення ресурсів для ОТГ Друк e-mail
Понеділок, 30 жовтня 2017, 08:39

alt

Регіональний форум "Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад" днями відбувся у Черкасах. Його відвідали більше 200 представників децентралізаційного процесу: керівники області, експерти, лідери ОТГ, гості із різних куточків України.

Організували захід – департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.
За словами директора Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергія Слинька, Черкащина входить до п’ятірки областей за кількістю створених цьогоріч об’єднаних територіальних громад. - До кінця цього року у регіоні почнуть повноцінно функціонувати 20 нових ОТГ. І метою форуму є показати громадам – через досвід їх успішних колег з усієї України – де брати ресурси для розвитку і як раціонально їх використовувати, - зазначив він.

За матеріалами порталу Діловий регіон