Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


3 листопада 2017 року продовжила роботу 23-я сесія Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2017, 13:15

alt

Засідання провів голова районної ради Валерій Заболотній. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Клименко, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Ващенко, керівники установ та організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, представники засобів масової інформації.

В ході роботи депутати районної ради погодили зміни до районної програми підтримки діяльності органів виконавчої влади, до районного бюджету на 2017 рік, заслухали інформацію про хід виконання районної комплексної програми «Питна вода Корсунщини» на 2007-2020 роки», затвердили 2 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Також депутати підтримали питання про надання погодження на передачу в оренду комунального майна, про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району (районної комунальної власності) та про звернення депутатів районної ради. Вкотре винесені питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 42 земельних ділянок та про надання згоди на переведення на опалення від котелень на альтернативних видах палива не набрали необхідної кількості голосів. Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.

alt