Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови районної ради:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


3 листопада 2017 року продовжила роботу 23-я сесія Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2017, 16:15

alt

Засідання провів голова районної ради Валерій Заболотній. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Клименко, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Ващенко, керівники установ та організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, представники засобів масової інформації.

В ході роботи депутати районної ради погодили зміни до районної програми підтримки діяльності органів виконавчої влади, до районного бюджету на 2017 рік, заслухали інформацію про хід виконання районної комплексної програми «Питна вода Корсунщини» на 2007-2020 роки», затвердили 2 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Також депутати підтримали питання про надання погодження на передачу в оренду комунального майна, про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району (районної комунальної власності) та про звернення депутатів районної ради. Вкотре винесені питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 42 земельних ділянок та про надання згоди на переведення на опалення від котелень на альтернативних видах палива не набрали необхідної кількості голосів. Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.

alt