Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбулась літературна зустріч з Максом Кідруком Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 03:00

alt

27 жовтня у нашому місті відбулася надзвичайно цікава літературна подія : до нас завітав відомий український письменник Макс Кідрук. Наше місто ввійшло у число 100 міст України, які автор відвідує з презентацією своєї нової книги «Не озирайся і мовчи».

Готуючись до зустрічі з письменником, працівники районної бібліотеки з оглядами його творчості побували у школах міста, ліцеї, гімназії, педагогічному коледжі, зробили рекламу у місті та на радіо «На хвилях Корсуня». Бажаючих побувати на зустрічі виявилось більше, ніж міг вмістити читальний зал районної бібліотеки, тому зустріч з Максом Кідруком була перенесена до читального залу бібліотеки педагогічного коледжу, яка знаходиться поруч. Районна бібліотека також підготувала книжкову виставку «Макс Кідрук: той, хто йде за Мрією».
Беззаперечно, Макс Кідрук – прекрасний оратор, який ретельно готується до зустрічі зі своїми шанувальниками та вміло підтримує інтерес аудиторії протягом всіє презентації. Цікаво було дізнатись про літературний шлях, який він пройшов. Тридцятитрьохрічний письменник легко і доступно пояснює все, що відбувається навколо нас та з нами, крізь призму науки. І все, про що він говорить цікаво, інформаційно, з гумором та із зворотнім зв’язком із аудиторією. Розповіді про книги доповнювались власноруч створеними бук трейлерами, фотографіями з мандрівок, коментарями до них.

alt

Презентація пройшла на одному подиху, Півтори години промайнули непомітно. Всі бажаючі могли купити книги Макса Кідрука про подорожі до Мексики, Південної Америки, на острів Пасху, технотрилери «Бот», «Твердиня», «Жорстоке небо», психотрилер «Зазирни у мої сни». І звичайно ж, книгу «Не озирайся і мовчи» , в якій автор зачепив декілька серйозних тем, такі як насильство в школі, сім’ї, ескапізм, буллінг, тощо. В книзі настільки вміло переплітається вигадане зі справжнім, що виникають сумніви: все відбувається насправді чи все це вигадка? Залишитися байдужим неможливо…. Але, те, що твори Кідрука варто прочитати - безсумнівно!

alt

 

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної бібліотеки