Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Працевлаштування учасників АТО – одне з пріоритетних завдань Служби зайнятості Друк e-mail
Середа, 08 листопада 2017, 12:36

alt

Протягом 2017 року за сприяння Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості працевлаштовані двадцять п’ять учасників АТО, два учасника АТО продовжили службу за контрактом, один учасник АТО виявив бажання отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю на організацію підприємницької діяльності.

В Службі зайнятості запроваджено проведення індивідуального супроводу за згодою безробітного, який проводиться окремим категоріям безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників антитерористичної операції, осіб з інвалідністю, неповнолітніх, дітей-сиріт та осіб, які започаткували власну справу за рахунок виплати допомоги по безробіттю одноразово, упродовж 12 місяців після їх працевлаштування.

alt

7 листопада 2017 року виконуюча обов’язки директора Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості Валентина Германова здійснила відвідування роботодавця – ФОП Кисельова Сергія Яковича в рамках проведення індивідуального супроводу щодо працевлаштованого безробітного – демобілізованого учасника антитерористичної операції. Валентина Германова особисто поспілкувалась з роботодавцем та працевлаштованим, ознайомилась з умовами зайнятості та оплати праці. Працевлаштований робочим місцем задоволений, додаткової адаптації не потребує, відповідає всім очікуванням роботодавця.
Слід зауважити, що для працевлаштування безробітного, роботодавцем – ФОП Кисельовим Сергієм Яковичем, створене нове робоче місце у пріоритетному виді економічної діяльності. В зв’язку з цим роботодавець може претендувати на компенсацію Єдиного соціального внеску, за якою він і звернувся до Корсунь-Шевченківського РЦЗ.

alt

Служба зайнятості постійно працює над створенням сприятливих умов для працевлаштування громадян, розширює коло послуг як для шукачів роботи, так і для роботодавців.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського
районного центру зайнятості