Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Шана батькам Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:25

alt

Золота осінь - чи не найулюбленіша пора для мистецьких свят. Одне з них- районне «Свято батька», яке вже одинадцятий рік крокує селами Корсунщини. Цього року аматори художньої самодіяльності поспішали на це захоплююче свято в Гарбузин.
Наша рідна земля зростила працьовитих, талановитих та чуйних чоловіків, які стали люблячими батьками, ставляться до своїх батьківських обов’язків з усією відповідальністю і повагою, дбають про краще майбутнє своїх родин. І таких татусів багато і серед молодих, і поважного віку, і вже сивочолих чоловіків.

На святі вшановували батьків, які плекають в своїх сім’ях любов, взаємоповагу і взаємопідтримку. Це добрі господарі, чуйні чоловіки, найщасливіші тата, найщедріші дідусі. Такі як: Петро Рябчич, Анатолій Назаренко, Віктор Носенко, Іван Хащевацький, Анатолій Довгаль, Іван Кияниця, Михайло Музика.
Кожного з цих батьків веселою піснею привітали на святі учасники художньої самодіяльності і вручили подарунки.
Чоловіків по черзі представляли на сцені, а вони ділилися своїми секретами щасливої родини, життєвими історіями та відповідали на запитання глядачів. А розповідати було про що.
Так, Петро Рябчич - батько двох доньок, дідусь двох онуків, добрий господар, лагідний чоловік. А ще він був мудрим наставником для своїх учнів, адже пропрацював багато років у професійному ліцеї. Та в усіх перелічених якостях цієї людини є гумористична родзинка. Він завжди у піднесеному настрої, друзям з ним завжди весело, та ще, як у руках є гармошка… то всі заздрять цій компанії.

alt

Анатолій Назаренко– дідусь п’ятьох онуків. Його всі знають і ним захоплюються, адже його талант приносив усмішки і радість односельцям, він віддавав частинку свого серця працюючи на культурній ниві. «Інфекція» цього таланту передалася на всю сім’ю та родину: дружина Катя чарує своїм голосом, коли виконує пісні, дочка Оля - постійний учасник художньої самодіяльності, яка долучила до виступів і свою донечку також. Дуети, тріо, квартети – для цієї родини звичне діло. Тож, на святі для всіх присутніх сімейним тріо подарували улюблену пісню родини Назаренків «Чебреці».
Віктор Носенко–водій карети швидкої допомоги, чуйний чоловік, люблячий батько двох чудових дітей, дбайливий господар, учасник АТО. За його участю відбулась не одна зустріч з учнями школи.
Іван Хащевацький – мудрий наставник, щирий порадник, добрий господар, гарний батько та чоловік. Більшу половину свого життя присвятив школі. Його педагогічний стаж становить 40 років. Знаходячись на заслуженому відпочинку, він не сидить без діла, а знаходить роботу. Має захоплююче хоббі - траво збір, яке не одній людині стало у нагоді, адже допомога цього травника іде від самого серця.
Анатолій Довгаль - добрий господар, люблячий чоловік, гарний батько для сина та доньки, добрий дідусь для двох онуків. Все своє життя віддав напруженій праці в полі. А це – і недоспані ночі, і постійні переживання, щоб в результаті яких отримати золотаве зерно нового вражаю.

alt

Іван Кияниця – гарний сім’янин, люблячий чоловік, мудрий наставник, батько двох дітей, дідусь двох онуків. За плечима має 40 років педагогічного стажу. Не один десяток років пропрацював в професійному ліцеї, свої вміння і терпіння передав учням.
Михайло Музика - добрий господар, гарний батько двох синів, люблячий дідусь трьох онуків. Ця людина неспокійної вдачі, борець за справедливість, який переймається долею села, а особливо місцевого ставка. Має захоплення - рибалити, полювати.
Привітала односельців зі святом пісенним дарунком з виконанням пісні «Моє рідне село» ветеран праці культурної ниви Антоніна Олексієнко, яка все своє життя віддала бібліотечній справі, пропрацювавши бібліотекарем і, крім того, була незмінним учасником художньої самодіяльності. А односельчанка Ольга Собченко додала до свята колориту, представивши глядачам свої роботи вишитих картин та рушників, які так вабили око веселковими барвами.
Протягом всього святкового концерту сплітали вінок з добрих слів та мелодійних пісень нашим шанованим батькам аматори художньої самодіяльності, а саме: працівники та аматори Гарбузинського СБК, учасники художніх колективів районного будинку культури – народного аматорського ансамблю «Горицвіт», народного чоловічого гурту «Манжари», театру малих форм естради.
За таке чудове свято лунали подяки усім, хто долучився до його проведення, а батькам бажали щастя і достатку у їхніх родинах.
По завершенні свята всі мали змогу скуштувати смачну кашу.

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації