Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених соціальних проблем Вас найбільше турбує?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


День української писемності і мови Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2017, 07:29

alt

9 листопада Україна відзначає День української писемності і мови.
Традиційно у читальній залі Корсунь-Шевченківської районної бібліотеки для студентів педколеджу відбувся захід «Мова – душа нації», присвячений цій знаменний події. Присутнім була презентована книжкова виставка «Дивограй українського слова», наповнена цінними виданнями історичного, наукового й художнього змісту. Належну шану віддали першому вітчизняному історику, основоположнику писемності української мови, автору одної з найвидатніших пам'яток світової культури «Повісті врем'яних літ» — Нестору-літописцю.

Студенти почули про вражаючі історичні факти щодо мовного питання в Україні, в тому числі про сумну долю української інтелігенції, яку у далекі 30-ті роки ХХст. ставили на коліна за любов до рідного слова і відправляли у табори ГУЛАГу де за кілька днів однією кулею на двох було знищено 1111 людей в тому числі 134 українці.

alt

Наостанок молоді була презентована книга Михайла Слабошпицького «Українець, який відмовився бути бідним». У виданні мова йде про подвижницьке життя однієї з найвизначніших особистостей сучасного українського світу - Петра Яцика. Учасники заходу почули життєпис та ознайомилися з духовними цінностями українця, народженого у Закарпатському краї. Усі присутні мали змогу на прикладі життєтворчості Петра Яцика оцінити значимість його морального правила: «Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки грошей він має».
Наприкінці заходу молодь із задоволенням сфотографувалася біля виставки.

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної бібліотеки