Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


День української писемності і мови Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:29

alt

9 листопада Україна відзначає День української писемності і мови.
Традиційно у читальній залі Корсунь-Шевченківської районної бібліотеки для студентів педколеджу відбувся захід «Мова – душа нації», присвячений цій знаменний події. Присутнім була презентована книжкова виставка «Дивограй українського слова», наповнена цінними виданнями історичного, наукового й художнього змісту. Належну шану віддали першому вітчизняному історику, основоположнику писемності української мови, автору одної з найвидатніших пам'яток світової культури «Повісті врем'яних літ» — Нестору-літописцю.

Студенти почули про вражаючі історичні факти щодо мовного питання в Україні, в тому числі про сумну долю української інтелігенції, яку у далекі 30-ті роки ХХст. ставили на коліна за любов до рідного слова і відправляли у табори ГУЛАГу де за кілька днів однією кулею на двох було знищено 1111 людей в тому числі 134 українці.

alt

Наостанок молоді була презентована книга Михайла Слабошпицького «Українець, який відмовився бути бідним». У виданні мова йде про подвижницьке життя однієї з найвизначніших особистостей сучасного українського світу - Петра Яцика. Учасники заходу почули життєпис та ознайомилися з духовними цінностями українця, народженого у Закарпатському краї. Усі присутні мали змогу на прикладі життєтворчості Петра Яцика оцінити значимість його морального правила: «Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки грошей він має».
Наприкінці заходу молодь із задоволенням сфотографувалася біля виставки.

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної бібліотеки