Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Реєстрація місця проживання дитини через відділ ДРАЦС Друк e-mail
Вівторок, 14 листопада 2017, 03:00

alt

Разом з радісною появою на світ дитини, батьки стикаються з питаннями, пов’язаними з оформленням документів на новонароджену дитину. Одне з них - реєстрація місця проживання дитини.
Реєстрація місця проживання здійснюється відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

За бажанням батьків чи одного з них або інших законних представників документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через відділ державної реєстрації актів цивільного стану або працівників, що здійснюють виїзний прийом громадян безпосередньо в пологовому відділенні нашого міста.
Для реєстрації новонародженого батьки, в першу чергу, мають заповнити заяву. Відповідно до Правил реєстрації місця проживання для реєстрації місця проживання новонародженої дитини батьки мають надати копію свідоцтва про шлюб, копії паспортів, що засвідчують особу батьків та місце їх реєстрації, а також квитанцію про сплату адміністративного збору (27,20 грн.).
Батьки мають право зареєструвати малюка на своїй житловій площі без згоди на те інших членів сім’ї та власника, для цієї процедури необхідна присутність обох батьків. Новонароджену дитину можна зареєструвати за місцем реєстрації батька або матері. Якщо батьків у дитини немає, вона може бути зареєстрована на житловій площі опікуна. При наявності батьків, дитина може бути зареєстрована тільки з ними. Тому реєстрація місця проживання новонародженого до бабусі або іншого родича неможлива.
Відповідно до чинного законодавства, батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати народження дитини впродовж одного місяця від дати народження, а місце проживання новонародженої дитини – впродовж трьох місяців з дня держаної реєстрації її народження.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного відділу державної реєстрації
актів цивільного стану