Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


В районій дитячій бібліотеці відбулась народознавча година Друк e-mail
Вівторок, 14 листопада 2017, 00:00

alt

Народне прислів’я говорить: «Без верби і калини немає України». До цього ми додаємо «Без вишивки, верби і калини немає України», тому що вишитий рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами-оберегами.

Про історію української вишивки, українські традиції, пов’язані з вишитими рушниками бібліотекарі районної бібліотеки для дітей розповідали учням 5-6-х класів ЗОШ № 1 на народознавчій годині «Вишивка в житті українського народу», яка відбулася в книгозбірні 10 листопада.

alt

Діти дізналися, що рушник можна читати так, як читають книги, потрібно лише розумітися на орнаментах. Також учні детально ознайомилися із символікою кольорів, елементів, візерунків. На заході була представлена виставка вишитих рушників різними орнаментами та різних часів із фондів Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного Заповідника.

alt

Безперечно, народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається, тому є величезним багатством, створеним упродовж віків народними майстринями. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

alt

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації