Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


В районій дитячій бібліотеці відбулась народознавча година Друк e-mail
Вівторок, 14 листопада 2017, 03:00

alt

Народне прислів’я говорить: «Без верби і калини немає України». До цього ми додаємо «Без вишивки, верби і калини немає України», тому що вишитий рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами-оберегами.

Про історію української вишивки, українські традиції, пов’язані з вишитими рушниками бібліотекарі районної бібліотеки для дітей розповідали учням 5-6-х класів ЗОШ № 1 на народознавчій годині «Вишивка в житті українського народу», яка відбулася в книгозбірні 10 листопада.

alt

Діти дізналися, що рушник можна читати так, як читають книги, потрібно лише розумітися на орнаментах. Також учні детально ознайомилися із символікою кольорів, елементів, візерунків. На заході була представлена виставка вишитих рушників різними орнаментами та різних часів із фондів Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного Заповідника.

alt

Безперечно, народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається, тому є величезним багатством, створеним упродовж віків народними майстринями. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

alt

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації