Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


У Корсуні-Шевченківському вшанували пам'ять жертв голодоморів Друк e-mail
Понеділок, 27 листопада 2017, 06:55

alt

Традиційно четверта субота листопада в Україні – День пам’яті жертв голодоморів. Цього дня проходять поминальні служби, покладання квітів до пам’ятних знаків, місць поховань жертв голодоморів, запалення свічок та інші скорботні заходи на вшанування пам’яті українців, які загинули під час голодоморів в Україні.

Тому, 26 листопада, за участю районного керівництва, представників установ, організацій району відбулось покладання квітів у сквері імені І.М. Сошенка біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні.
Вшанували пам’ять жертв голодоморів також представники політичних партій та громадських організацій міста, молодь, представники ЗМІ.
На знак пам’яті про загиблих в роки голоду, учасники зібрання поклали квіти та запалені лампадки до пам’ятного знаку жертвам голодоморів, а також вшанували душі померлих хвилиною мовчання.
Потому настоятель Спасо-Преображенського храму, протоієрей Ростислав Било відслужив панахиду за українцями, загиблими в страшні часи голоду в Україні.
Представники громадськості звернулися до присутніх з промовами.
Також цього дня відповідні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів відбулись на території обєднаних територіальних громад району.

alt


За повідомленням сектору
інформаційного забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ
апарату райдержадміністрації