Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


В Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питань надання соціальних послуг воїнам АТО Друк e-mail
Понеділок, 27 листопада 2017, 11:05

alt

Доброю та корисною традицією стала організація круглих столів на базі Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості.
Так, 23 листопада 2017 року відбувся круглий стіл, основним завданням якого було обговорення питання соціалізації демобілізованих військовослужбовців та воїнів АТО.

Слід зауважити, що на запрошення виконуючої обовязки директора Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості з готовністю відгукнулись установи та організації району. В заході взяли участь начальник управління соціального захисту населення Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Світлана Василенко, начальник Корсунь-Шевченківського Бюро безоплатної правової допомоги Олег Кривошея, керівник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Перун, голова спілки воїнів АТО Корсунщини Іван Журавльов, представник Корсунь-Шевченківського районного військового комісаріату Анатолій Нечаєв.
Світлана Василенко ознайомила учасників АТО, які відвідали захід, з їх правами щодо отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, санаторно-курортного лікування, стоматологічного обслуговування, можливості навчання за робітничими професіями, пільгового залізничного та автоперевезення та пільгового користування телефонним зв’язком.
Тетяна Перун розповіла про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка полягає в психологічній, юридичній та соціально-педагогічній роботі з сім’ями демобілізованих учасників АТО. Розповіла про можливість санаторно-курортного оздоровлення дітей.

alt

Представник районного військового комісаріату розповів про можливості контрактної служби. Начальник Корсунь-Шевченківського Бюро безоплатної правової допомоги Олег Кривошея повідомив про можливості стосовно правового супроводу громадян.
Виконуюча обовязки директора Корсунь-Шевченківського РЦЗ Валентина Германова зазначила, що демобілізованим учасникам АТО приділяється особлива увага Служби зайнятості, наголосила на важливості соціальної адаптації та можливостях Служби щодо сприяння працевлаштуванню даної категорії громадян. Окрему увагу приділила можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Шостак розповіла про механізм взаємодії між службою зайнятості та військовими частинами щодо збору документів, необхідних для розрахунку допомоги по безробіттю, ознайомила з можливістю компенсації єдиного соціального внеску роботодавцю за працевлаштування учасників АТО на новостворене робоче місце, а також з можливістю проведення індивідуального супроводу на робочому місці після працевлаштування.
Підсумки зустрічі підвів голова спілки воїнів АТО Іван Журавльов, наголосивши на важливості суспільної підтримки для АТОвців, усвідомлення кожного воїна АТО своїх прав та спільного їх відстоювання.
Загалом зустріч пройшла в режимі активного діалогу. Фахівці центру зайнятості та запрошені гості приклали максимум зусиль, щоб докладно та продуктивно відповісти на запитання учасників АТО. Всі сторони залишились задоволеними результатами спілкування.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського
районного центру зайнятості