Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 08 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться 29 сесія районної ради сьомого скликання.

   На розгляд сесії вносяться питання:
  - Про звіт голови районної державної адміністрації;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014-2020 роки зі змінами;
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 30.03.2016 № 5-8/VII «Про району програму «Оздоровлення річки Рось та її притоків
  на 2016-2020 роки»;
  - Про звіт комунального закладу Корсунь-Шевченківський Фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік;
  - Про звіт про фінансово-господарську діяльність Трудового архіву Корсунь-Шевченківського району за 2017 рік;
  - Інші.

   На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М.,голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, члени колегії райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 10.05.2018

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


У Корсуні-Шевченківському юні танцівники з двох областей змагалися і допомагали захисникам України Друк e-mail
Вівторок, 05 грудня 2017, 06:44

alt

Міжобласний благодійний фестиваль-конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва був започаткований чотири роки тому Корсунь-Шевченківською дитячо-юнацькою організацією «Росичі». Його мета сформульована у девізі: «Дитяча творчість − на допомогу захисникам України». І от 3 грудня на сцені районного будинку культури майже цілий день тривав фестиваль-конкурс «Візерунки на Росі». У ньому взяли участь 20 художніх колективів із Корсунь-Шевченківського, Канівського, Черкаського, Смілянського, Городищенського, Тальнівського, Лисянського та Золотоніського районів, а також Теплицького району Вінниччини. Діти присвятили фестиваль Дню Збройних Сил України і збирали благодійні кошти на допомогу пораненим учасникам АТО.

Фестиваль передбачав масовість – і кількість учасників цього року була більшою від попередніх років, а конкурс мав визначити кращих. Без призів і подарунків від спонсорів не залишився ніхто, адже кожен колектив привіз до Корсуня свої найкращі номери. Юні артисти одержали нагороди за довершені художньо і стилістично естрадні й стилізовані народні танці, сучасну та бальну хореографію, спортивні танці й танці народів світу. Відзначили також кращі сценічні костюми.
Голова громадської дитячо-юнацької організації «Росичі» Ольга Лисенко зазначила:
− Наш конкурс «Візерунки на Росі» стає все популярнішим. Змагання подібного рівня сприяють творчому зростанню танцюристів, а в складі журі були такі відомі особистості, як Президент міжнародного фестивалю-конкурсу «Джерело надій» Світлана Кузьменко, координатор всеукраїнських та міжнародних фестивалів дитячо-юнацької творчості Євгенія Насіда з Києва.
Благодійна ж мета виховує у дітях доброту і співчутливість, повагу до тих людей, які захищають їх мирне дитинство. У день фестивалю у скриньку для благодійних внесків зібрали більше 2 тисяч гривень і тут же передали ці кошти голові районної організації «Солдатські матері Корсунщини» Тетяні Перетятько на лікування поранених на Сходів бійців. Ніби й невелика сума, та важливо, що діти свідомо ділилися своїми кишеньковими грошима з тими, кому потрібна допомога.