Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Працівники РЦСССДМ привітали зі святом шанованого волонтера району Друк e-mail
Середа, 06 грудня 2017, 09:21

alt

З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера колектив Корсунь-Шевченківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідав та привітав зі святом людину, покликання якої -  допомагати іншим – волонтера Корсунщини Людмилу Мєзєнцеву.

Людмила Михайлівна - учасниця війни, відмінник освіти України, ветеран педагогічної праці, понад 10 років очолює Корсунь-Шевченківський районний центр «Милосердя». До роботи центру вона залучає учнів шкіл району, в яких діють волонтерські загони. Зараз Людмилі Михайлівні 87 років, але вона дуже активна у добрих справах та залучає до них усю громаду, її життєствердний характер, наполегливість і енергія, абсолютна безкорисливість – приклад для нас. Саме Людмила Михайлівна була ініціатором створення клубу інтернаціональної дружби при Корсунь-Шевченківському районному Палаці дітей та юнацтва, де були започатковані дружні стосунки з ровесниками з польського міста Хойніце – нині містом-побратимом Корсуня-Шевченківського.

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді