Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 08 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться 29 сесія районної ради сьомого скликання.

   На розгляд сесії вносяться питання:
  - Про звіт голови районної державної адміністрації;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014-2020 роки зі змінами;
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 30.03.2016 № 5-8/VII «Про району програму «Оздоровлення річки Рось та її притоків
  на 2016-2020 роки»;
  - Про звіт комунального закладу Корсунь-Шевченківський Фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік;
  - Про звіт про фінансово-господарську діяльність Трудового архіву Корсунь-Шевченківського району за 2017 рік;
  - Інші.

   На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М.,голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, члени колегії райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 10.05.2018

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Волонтерів та військових району привітали на вручили нагороди Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2017, 10:27

alt

Вчора в районному будинку культури відбувся неформальний захід: зустріч-вітання, присвячена Міжнародному дню волонтера і Дню Збройних Сил України. Справжніх героїв, патріотів нашої держави привітав голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко.
Волонтерам та військовикам вручили нагороди й подяки. Хвилиною мовчання вшанували  полеглих побратимів.

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в АТО» нагороджені волонтери: Галина Задорожня (с. Нетеребка), Михайло Кравченко (с. Квітки) та Валерій Безуглий (с. Селище).
Відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали воїни АТО Іван Журавльов, Валерій Пшеничний та Андрій Зозуля.

alt

За доброчинну волонтерську діяльність, активну громадянську позицію, чуйність і милосердя та з нагоди Міжнародного дня волонтера Почесними грамотами Корсунь-Шевченківської районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Людмилу Мезенцеву та Сергія Ляша.

alt

За особистий внесок у розвиток дитячого волонтерського руху Корсущини, доброчинну діяльність, спрямовану на допомогу людям, патріотизм Почесними грамотами Корсунь-Шевченківської районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Дмитра Васіліку, учня 4-Г класу Корсунь-Шевченківської ЗОШ №1, Марію Рябенко, ученицю 6 класу Корсунь-Шевченківської гімназії і Крістіну Соломаху, ученицю 11 класу Корсунь-Шевченківської ЗСШ №5.

alt

Аналогічними грамотами відзначено також педагогічні та учнівські колективи за патріотичне виховання підростаючого покоління, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера: Корсунь-Шевченківську гімназію, Зарічанський навчально-виховний комплекс та Корсунь-Шевченківську дитячу школу мистецтв ім. Кирила Стеценка.

alt

Кожен із присутніх на заході мав можливість скористатися «Вільним мікрофоном»: висловити своє бажання, запропонувати свої ідеї чи привітати інших зі святами, а також – переглянути виставку робіт ветерана АТО Анатолія Волошина, а також долучитися до прекрасної справи і підготувати нашим військовослужбовцям подарунки до новорічних свят Миколайчики - особливе печиво, розписане різнокольоровою білковою глазур’ю. Гарного настрою присутнім побажали своїми виступами артисти районного будинку культури.

alt

За повідомленням сектору інформаційного забезпечення,
зв’язків з громадськістю та ЗМІ