Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Волонтерів та військових району привітали на вручили нагороди Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2017, 10:27

alt

Вчора в районному будинку культури відбувся неформальний захід: зустріч-вітання, присвячена Міжнародному дню волонтера і Дню Збройних Сил України. Справжніх героїв, патріотів нашої держави привітав голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко.
Волонтерам та військовикам вручили нагороди й подяки. Хвилиною мовчання вшанували  полеглих побратимів.

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в АТО» нагороджені волонтери: Галина Задорожня (с. Нетеребка), Михайло Кравченко (с. Квітки) та Валерій Безуглий (с. Селище).
Відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали воїни АТО Іван Журавльов, Валерій Пшеничний та Андрій Зозуля.

alt

За доброчинну волонтерську діяльність, активну громадянську позицію, чуйність і милосердя та з нагоди Міжнародного дня волонтера Почесними грамотами Корсунь-Шевченківської районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Людмилу Мезенцеву та Сергія Ляша.

alt

За особистий внесок у розвиток дитячого волонтерського руху Корсущини, доброчинну діяльність, спрямовану на допомогу людям, патріотизм Почесними грамотами Корсунь-Шевченківської районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Дмитра Васіліку, учня 4-Г класу Корсунь-Шевченківської ЗОШ №1, Марію Рябенко, ученицю 6 класу Корсунь-Шевченківської гімназії і Крістіну Соломаху, ученицю 11 класу Корсунь-Шевченківської ЗСШ №5.

alt

Аналогічними грамотами відзначено також педагогічні та учнівські колективи за патріотичне виховання підростаючого покоління, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера: Корсунь-Шевченківську гімназію, Зарічанський навчально-виховний комплекс та Корсунь-Шевченківську дитячу школу мистецтв ім. Кирила Стеценка.

alt

Кожен із присутніх на заході мав можливість скористатися «Вільним мікрофоном»: висловити своє бажання, запропонувати свої ідеї чи привітати інших зі святами, а також – переглянути виставку робіт ветерана АТО Анатолія Волошина, а також долучитися до прекрасної справи і підготувати нашим військовослужбовцям подарунки до новорічних свят Миколайчики - особливе печиво, розписане різнокольоровою білковою глазур’ю. Гарного настрою присутнім побажали своїми виступами артисти районного будинку культури.

alt

За повідомленням сектору інформаційного забезпечення,
зв’язків з громадськістю та ЗМІ