Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


«Посвята в читачі» - незабутнє свято та перший кроком до самостійного читання Друк e-mail
Середа, 13 грудня 2017, 03:00

alt

Щороку для першокласників районна бібліотека для дітей влаштовує незабутнє свято: «Посвяту в читачі». Зазвичай, це відбувається у грудні місяці. Ось і цього року, 8 грудня, бібліотекарі гостинно зустріли першокласників. На початку свята бібліотекарі познайомили школярів з бібліотекою та її відділами, розповіли про правила збереження книги та поведінки в бібліотеці.

У гості до малят завітали казкові герої: Королева Книга (Гончаренко Аліна, 8-г клас ЗОШ №1), Незнайко (Нагаєць Михайло, 9 клас гімназії), Буквар (Завертайло Олександр, 8-а клас ЗОШ №1), Баба Яга (Дурова Оля, 8-а клас ЗОШ № 1), які провели їх найпотаємнішими стежками Книжкового Містечка. Мандруючи разом з казковими героями, першокласники показали хороші знання українських народних казок, розповідали прислів’я про книги, складали магічне слово «Бібліотека», відгадуючи загадки.

alt

 

Довівши, що вони гарно читають, знають і люблять книжки, першокласники отримали від Королеви Посвідчення читача. Привітати першокласників на свято прийшли їхні старші друзі. У виконанні вихованців гуртка «Горячі серця» РЦДЮТ Тараненко Софії, Маляренко Алли, Бондаренко Даші, Безпалого Василя, Киреленко Анни, Шевченко Анни звучали гуморески, вірші, п’єси.

alt

 

«Посвята в читачі» стала для молодших школярів незабутнім святом та першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками, а бібліотекарі сподіваються, що скоро вони стануть активними читачами.

alt

 

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації