Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Гідність, воля і перемога
Аграрна біржа
Державний фонд
alt
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відеовакансія – один із сучасних методів підбору персоналу для роботодавця Друк e-mail
Середа, 20 грудня 2017, 03:00

alt

Державна служба зайнятості йде в ногу з часом, покращує свої сервіси. Зокрема, освоює нові сучасні технології, такі, як відеорезюме, відеовакансії, он-лайн співбесіди, комунікації із безробітними через соціальні мережі, запровадження електронної черги та електронного кабінету роботодавця.

Корсунь-Шевченківський районним центром зайнятості ведеться активна робота щодо підбору кадрів на замовлення роботодавця із застосуванням відео вакансій. Вже розміщено 8 відеовакансій, створених фахівцями Корсунь-Шевченківського РЦЗ. Загалом Черкаським обласним центром зайнятості розміщено 91 відеовакансію у різних сферах діяльності: від простих робітничих професій і сфери обслуговування до адміністрації та керівників.
Відеовакансія – це відеоролик, який протягом однієї-двох хвилин знайомить шукача роботи з роботодавцем, умовами праці, оплати праці, очікуваннями роботодавця від майбутнього працівника.
На відміну від зареєстрованої, перспективної чи актуальної вакансії, внесеної до бази даних Служби зайнятості, відеовакансія дає змогу шукачу роботи візуально ознайомитись з умовами праці та робочим місцем. Роботодавець зі свого боку не витрачає час на співбесіду з кожним претендентом.
Відеовакансії ви можете знайти і на сайті служби зайнятості, і на сторінці служби в соцмережі Фейсбук, на Ю-ТУБ каналі Черкаського обласного центру зайнятості. також відеовакансії доступні для перегляду безпосередньо в центрі зайнятості.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості