Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Андріївські вечорниці відбулися в будинку культури Друк e-mail
Вівторок, 19 грудня 2017, 12:37

alt

13 грудня в районному будинку культури відбулась вистава театру малих форм під керівництвом Валентини Зоренко «Андріївські вечорниці», на яку завітали і дорослі , і малі. Народну феєрію відтворили на сцені юні актори, учні-восьмикласники Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи № 1: Дурова Ольга, Юлія Бойко, Марія Сердюк, Аеліка Швайгер, Дарина Пісковець, Єлизавета Філоненко, Ірина Кожухар, Ярослав Федірко, Антон Тараненко, Олександр Завертайло, Ігор Миколенко, Андрій Гибало.

На сцені відбулись справжні веселощі з жартами, небилицями, і звісно, паном Калитинським та паном Коцюбинським. Кульмінацією свята стало кусання калити – коржа із діркою посередині, який символізує сонце. А допомагали в постановці народної гри спеціаліст відділу культури Світлана Бойко та учасниці народного аматорського фольклорного колективу будинку культури «Голубка» (керівник Галина Вірченко).
Відтворюючи на сцені фольклорно-обрядове дійство, Валентина Зоренко мала на меті познайомити глядачів з народними звичаями і традиціями, аби не забували ми свого коріння, свого роду, несли у світ свою сутність, духовність та історію.

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації