Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


До уваги батьків! Друк e-mail
П'ятниця, 29 грудня 2017, 07:46

alt

В цей складний для нашої держави час, відчуваючи відповідальність за національну безпеку та майбутнє нашої держави, ми не можемо стояти осторонь захисту дитини, дотримання її прав.
Звертаємось у першу чергу до батьків та осіб, які їх замінюють із проханням посилити контроль за перебуванням дітей в громадських місцях, на вулицях міста та в сільській місцевості, а особливо – контроль за їхнім вільним часом та дозвіллям, оскільки останнім часом в соціальних мережах дуже часто пропагується насильство та схилення дітей до суїцидів. Під різними назвами, а саме : „Синій кит”, „Море китів”, „Тихий дім” „Розбуди мене в 4.20”, „Червона сова ” дітям пропонують зіграти в гру, результат якої - самогубство дитини.

На жаль, в Україні вже є багато випадків, коли діти, учасники гри, були доведені до самогубств та загинули.
Тому всі ми повинні об’єднатись і захистити наших наймолодших громадян, вберегти їх від вчинення протиправних дій, усунути загрозу їхньому життю і здоров’ю, зберегти для гідного майбутнього нашої держави!

За повідомленням служби
у справах дітей Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації