Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови районної ради:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


99-ту річницю Соборності України урочисто відзначили на Корсунщині Друк e-mail
Вівторок, 23 січня 2018, 10:08

alt

22 січня в Корсунь-Шевченківському районному будинку культури відзначили вікопомну дату для українського народу - День Соборності України, адже саме в цей день, в 1919 році, було проголошено Акт возз’єднання Української й Західноукраїнської Народних Республік.

Зі словами привітання до присутніх звернувся голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко.

alt

Зі сцени пролунало багато теплих побажань та слів подяки тим, хто зараз захищає нашу країну. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у зоні проведення АТО. Відбулося покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка і пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Член організації спілки ветеранів АТО Корсунщини Сергій Мащенко та районний військовий комісар Павло Бадюлько урочисто нагородили волонтерів і ветеранів АТО.
На завершення заходу, на знак єдності і пошани до героїв минувшини і сучасності, всі присутні виконали пісню Миколи Вороного «За Україну, за її волю!»

За повідомленням сектору інформаційного забезпечення,
зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації