Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


На екскурсію до центру зайнятості Друк e-mail
Середа, 07 лютого 2018, 13:02

alt

Одним із заходів, які проводяться службою зайнятості для школярів є день відкритих дверей центру зайнятості. Його було проведено 30 січня 2018 року в Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості для 12 учнів Зарічанського НВК.

Школярі отримали вичерпну інформацію щодо послуг служби зайнятості, наявності вільних робочих місць, можливостей і варіантів пошуку роботи, сучасних методів пошуку.Захід проведено з метою підвищення рівня інформованості учнівської молоді про світ професій, допомоги учнівській молоді правильно спланувати своє професійне майбутнє, визначити професію, яка принесе не лише задоволення та стане улюбленою справою життя, а й корисна, необхідна, затребувана нині на ринку праці.
Заступник директора Валентина Анатоліївна Германова розповіла учням про роботу кожного з відділів центру зайнятості, ознайомила з технологією обслуговування клієнтів, з факторами, які слід враховувати при виборі професії, продемонструвала відеоролики про професії, які користуються попитом на ринку праці. Наголосила, що задля правильного професійного самовизначення в умовах ринкової економіки особистість повинна вивчити себе, свої домагання та можливості, ринок праці – всю інформацію щодо можливості успішного працевлаштування в майбутньому та акцентувала увагу, на те що найбільший попит на ринку праці мають саме робітничі професії.
Особливу зацікавленість в учнів викликав профінформаційний сектор в якому вони ознайомились з описами професій, що їх цікавлять.Всі бажаючі мали змогу пройти тестування, яке допомогло виявити переваги у виборі професійного шляху та побудові кар’єри.
За словами самих школярів, проведення таких заходів як день відкритих дверей допомагає зорієнтуватися в виборі професії, отримати необхідну інформацію про актуальність тих чи інших професій, дає практичні поради - все це матиме важливе для їх професійного самовизначення.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості