Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Увага! Шановні громадяни! Друк e-mail
Четвер, 08 лютого 2018, 03:00

alt

Якщо Ваш вік більше 45 років,страховий стаж перевищує 15 років, маєте професійно-технічну або вищу освіту, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні, не проходили протягом останніх 5 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття, Корсунь-Шевченківська служба зайнятості пропонує безкоштовне отримання одноразового ваучера, на підставі якого здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професії, спеціальності або підвищення кваліфікації за визначеними професіями, спеціальностями в галузях будівництва, агропромислового комплексу, транспортної інфраструктури та інформаційних технологій, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

Ва́учер (англ. Voucher ‒ розписка) ‒ державний цінний папір, який забезпечує право громадянина, у даному разі, на навчання коштом держави.
Вартість такого ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.
Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Особі надано право самостійно обирати професію чи спеціальність для перепідготовки або підвищення кваліфікації з переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, а також навчальний заклад, в якому вона бажає здійснювати навчання
Для отримання ваучера потрібно подати до центру зайнятості такий перелік документів:
- заяву;
- паспорт;
- трудову книжку (у разі коли трудова книжка зберігається у роботодавця, особа подає її копію, засвідчену роботодавцем);
- реєстраційний номер облікової карти платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття), з яких у присутності особи знімаються копії, що засвідчуються її підписом;
- документ про освіту.
Як це робиться?
КРОК 1. Обрати спеціальність, форму і місце навчання.
КРОК 2. Зібрати необхідні документи.
КРОК 3. Звернутися до центру зайнятості із заявою та документами.
КРОК 4. Отримати повідомлення від центру зайнятості про прийняте щодо видачі ваучера рішення.
Термін прийняття рішення – не пізніше ніж на 8-ий робочий день з дня подання документів.
Термін інформування заявника – протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення.
КРОК 5. Протягом 5 робочих днів з дня надходження повідомлення отримати ваучер у центрі зайнятості.
Якщо особа з поважних причин, підтверджених документально, не може звернутися у зазначений строк, він може бути продовжений на відповідний період.
КРОК 6. Протягом 90 днів після видачі ваучера укласти договір про навчання.

Існують сфери, в яких вік є не перешкодою, а перевагою. Це наукова, викладацька, лікарська, виробнича та господарська діяльність, бухгалтерія та підбір кадрів. Знайти роботу після сорока цілком реально, адже у багатьох життя тільки починається.

Більш детальну інформацію про перелік професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації для навчання за якими може бути виданий ваучер можете отримати за адресою:
м.Корсунь-Шевченківський, вул.Ювілейна 17-А. тел. 2-01-62.