Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Свідомий вибір майбутнього фаху Друк e-mail
Понеділок, 12 лютого 2018, 11:36

alt

«Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня в житті. Конфуцій", - під таким гаслом та з метою ознайомлення учнів 8-х класів із світом професій, передумовами вибору майбутнього фаху, на виконання Програми Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки спеціалістом з профорієнтації районного центру зайнятості Ольгою Лукашенко було проведено профорієнтаційний урок «Перед вибором майбутньої професії» для учнівської молоді 8-го класу Гарбузинського НВК.

14 школярам роз’яснено поняття «професія» і «спеціальність», розглянуто схему класифікації професій за Є.О. Клімовим. Восьмикласники дізналисть, що всі професії можна поділити на 5 типів: «людина-техніка», «людина-людина», «людина-природа», «людина-знакова система» та «людина-художній образ». Фахівець показала взаємодію складових вибору професії у вигляді схеми: ХОЧУ, МОЖУ,ТРЕБА.
На кінець заняття було проведено анкетування школярів. За результатами опитування виявилось, що 60% -будуть вступати до вищого навчального закладу і хотіли б проявити себе у таких сферахі професійної діяльності: медицина, юрискориспонденція, виробництво, освіта. 30%- вступати після 9 кл. у такі сфери, як медицина, правоохоронні органи, інформаційні системи, сфера обслуговування, військова служба. 10% -ще не визначилися.
У завершення фахівець з профорієнтації запросила учнів відвідати Корсунь-Шевченківський центр зайнятості на День відкритих дверей, запропонувала пройти комп’ютерне тестування, яке визначить інтереси, здібності, нахили та їх відповідність в тій чи іншій сфері діяльності та запросила учнів відвідати Профорієнтаційну платформу Державної служби зайнятості, де є змога отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості