Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Свідомий вибір майбутнього фаху Друк e-mail
Понеділок, 12 лютого 2018, 08:36

alt

«Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня в житті. Конфуцій", - під таким гаслом та з метою ознайомлення учнів 8-х класів із світом професій, передумовами вибору майбутнього фаху, на виконання Програми Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки спеціалістом з профорієнтації районного центру зайнятості Ольгою Лукашенко було проведено профорієнтаційний урок «Перед вибором майбутньої професії» для учнівської молоді 8-го класу Гарбузинського НВК.

14 школярам роз’яснено поняття «професія» і «спеціальність», розглянуто схему класифікації професій за Є.О. Клімовим. Восьмикласники дізналисть, що всі професії можна поділити на 5 типів: «людина-техніка», «людина-людина», «людина-природа», «людина-знакова система» та «людина-художній образ». Фахівець показала взаємодію складових вибору професії у вигляді схеми: ХОЧУ, МОЖУ,ТРЕБА.
На кінець заняття було проведено анкетування школярів. За результатами опитування виявилось, що 60% -будуть вступати до вищого навчального закладу і хотіли б проявити себе у таких сферахі професійної діяльності: медицина, юрискориспонденція, виробництво, освіта. 30%- вступати після 9 кл. у такі сфери, як медицина, правоохоронні органи, інформаційні системи, сфера обслуговування, військова служба. 10% -ще не визначилися.
У завершення фахівець з профорієнтації запросила учнів відвідати Корсунь-Шевченківський центр зайнятості на День відкритих дверей, запропонувала пройти комп’ютерне тестування, яке визначить інтереси, здібності, нахили та їх відповідність в тій чи іншій сфері діяльності та запросила учнів відвідати Профорієнтаційну платформу Державної служби зайнятості, де є змога отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості