Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відбувся турнір на призи Квітчанської оборони Друк e-mail
Четвер, 01 березня 2018, 08:17

alt

24 лютого в с. Квітках Корсунь-Шевченківського району відбувся традиційний футбольний турнір, присвячений Квітчанській обороні. На змагання приїхали 7 команд: «Альянс» та «Легіон» з міста Корсуня-Шевченківського, «Маяк» з Нетеребки, «Старт» із Селища, «Юність» із Сахнівки та дві місцеві квітчанські команди «Едельвейс» та «ФК Квітки».

Відкрили турнір колишній сільський голова села Віктор Шпунтенко та голова Карашинської ОТГ Анатолій Пархоменко. Хвилиною мовчання було вшановано захисників села Квіток, Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя на сході нашої країни. Було покладено квіти до обеліска.
За підсумками групового турніру до півфіналу пройшли «Альянс», «Легіон», «Юність» та «Едельвейс». У вирішальному матчі турніру зійшлися дві кращі команди турніру. Команда «Альянс» в підсумку обіграла «Едельвейс» з рахунком 9:2, команда «Едельвейсу» стала срібним призером, а «Легіон» здобув бронзу. В номінаціях кращим воротарем визнано Владислава Остапенко (ФК Квітки), кращим гравцем Антона Гончара з «Альянсу». Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами, а номінанти – пам’ятними сувенірами.

За повідомленням головного спеціаліста у справах сім’ї,
молоді та спорту райдержадміністрації