Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Дитячий будинок сімейного типу родини Шепель відзначає свій ювілей – 10 років. Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 08:55


alt

Десять років в Корсунь-Шевченківському районі, с. Нетеребка функціонує дитячий будинок сімейного типу на базі родини Шепель Людмили Михайлівни та Шепеля Сергія Леонідовича. Саме стільки років тому родина почала свою виховательську діяльність, беручи у сім’ю дітей, які через життєві обставини опинилися без батьківської турботи.

За роки виховання діти відчували у сім’ї реальну батьківську любов і піклуваня, де панує довіра, взаємодопомога та повага.
Вихованці займаються декоративно-прикладним мистецтвом, є учасниками гуртків та приймають активну участь у культурному житті громади.
Батьки-вихователі досвідчені та комунікабельні люди, які вміють самостійно вирішувати всі необхідні поточні питання, захищати права та інтереси дітей-вихованців.
В сім’ї створений хороший морально-психологічний клімат, між дітьми склались дружні стосунки. Батьки повсякчас займаються їх вихованням, тим самим готують їх до самостійного життя в суспільстві.

За повідомленням Служби у справах дітей райдержадміністрації