Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 10:20

3 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Клименка, відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації.


Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Ващенко проінформував всіх присутніх, що з 1 березня 2018 року «Газпром» припинив поставки газу НАК «Нафтогаз України» та повернув здійснену Україною передоплату. У зв’язку з припиненням постачання газу очікується його дефіцит в обсязі майже 10 млн.куб. метрів на добу, що складає 10% його потреби.
З метою забезпечення стабільної роботи теплогенеруючих підприємств та недопущення збоїв у забезпеченні природного газу споживачам району, комісія прийняла рішення обмежити споживання природного газу в межах технічних можливостей, а також рекомендовано відділу освіти районної державної адміністрації, об’єднаним територіальним громадам призупинити навчальні процеси з 03.03 по 07.03.2018 року.