Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 13:20

3 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Клименка, відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації.


Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Ващенко проінформував всіх присутніх, що з 1 березня 2018 року «Газпром» припинив поставки газу НАК «Нафтогаз України» та повернув здійснену Україною передоплату. У зв’язку з припиненням постачання газу очікується його дефіцит в обсязі майже 10 млн.куб. метрів на добу, що складає 10% його потреби.
З метою забезпечення стабільної роботи теплогенеруючих підприємств та недопущення збоїв у забезпеченні природного газу споживачам району, комісія прийняла рішення обмежити споживання природного газу в межах технічних можливостей, а також рекомендовано відділу освіти районної державної адміністрації, об’єднаним територіальним громадам призупинити навчальні процеси з 03.03 по 07.03.2018 року.