Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови районної ради:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Представлено виставку архівних документів Друк e-mail
Понеділок, 05 березня 2018, 08:59

alt

5 березня 2018 року до уваги громадськості в архівному секторі Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації представлено виставку архівних документів. Презентовано копії, що перебувають на зберіганні в державному архіві області та пов’язані з ім’ям                    Т.Г. Шевченка.

Серед експонатів - повідомлення уповноваженого Всеукраїнського археологічного комітету щодо знахідки нових матеріалів про родину Шевченка від 27 березня 1926 р., протоколу засідання президії Шевченківського окрвиконкому про вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка від 16 березня 1930 р., лист письменника, покровителя потомків і товариша Т. Г. Шевченка М.А. Кретчмера до редакції журналу «Новое время» 1889 р., вірш С. Найденко «Відповідь на заповіт Т.Г. Шевченка» [1920 р.], карта місць Черкащини, пов’язаних з ім’ям Т.Г. Шевченка та інші документи.

alt

За повідомленням архівного сектору райдержадміністрації