Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Корсунь-Шевченківському району - 95 років! Друк e-mail
Понеділок, 12 березня 2018, 06:51

alt

Урочистості з нагоди 95-тої річниці створення Корсунь-Шевченківського  району відбулися 7 березня в районному будинку культури.

На святкове дійство завітало багато гостей, серед них: голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, колишні керманичі району, які зробили вагомий внесок в розвиток рідного краю, працівники освіти, промисловості, будівельної галузі, сільського господарства, культури, сфери соціального захисту, охорони здоров’я, учасники бойових дій зони АТО, депутати районної ради, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, активна молодь Корсунщини.

З вітальним словом до присутніх звернулися керівники району: голова районної ради Валерій Заболотній та голова райдержадміністрації Василь Клименко.

alt

alt

 

Виступаючі згадали представників старшого покоління, які брали активну участь у розбудові району, висловили подяку землякам за активну громадянську позицію, патріотизм та любов до рідної землі та побажали наснаги для подальшої творчої праці. Також голова районної ради разом із головою райдержадміністрації нагородили почесними відзнаками кращі підприємства району, які внесли вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та вручили нагрудні знаки матерям загиблих воїнів АТО.

alt

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт.

alt

alt

 

За повідомленням сектору інформаційного забезпечення,
зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації