Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Переможці конкурсу «Краща сільська рада-2017» Друк e-mail
Понеділок, 12 березня 2018, 10:13

alt

Під час урочистостей з нагоди 95-річчя Корсунь-Шевченківського району голова районної ради Валерій Заболотній та голова районної державної адміністрації Василь Клименко привітали і нагородили почесними грамотами та дипломами переможців конкурсу «Краща сільська рада».
Кращими сільськими радами 2017 року визнано:

1-ше місце – Черепинська сільська рада ( Черепинський сільський голова 2015-2017 років Пархоменко Анатолій Сергійович). До складу Черепинської сільської ради входило три населені пункти – Черепин, Вільхівчик, Карашина. Виконання дохідної частини бюджету за 2017 рік становить 102,4 %. Повністю забезпечено виконання затверджених радою показників.Землі населених пунктів використовуються згідно цільового призначення. Заборгованості суб’єктів господарювання до місцевого бюджету не має. Сплата орендної плати проходить вчасно згідно заключених договорів, річна ставка становить 4,5%. В 2017 році реалізовано Проекти ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» - «Придбання техніки для сільськогосподарського кооперативу», міні проект з капітального ремонту ФАПу в с.Черепин. Приділяється увага поточним ремонтам доріг, відновленню освітлення та ще багатьом питанням.
2-ге місце – Селищенська сільська рада ( сільський голова Рябошапка Галина Іванівна). На території колишньої сільської ради на належному рівні працює лікарня в с.Селищі та два ФАПи в селах Таращі та Гуті-Селицькій, Селищенський навчально-виховний комплекс та дитяча установа «Веселка», Будинок культури та сільський клуб. Дохідна частина загального фонду сільського бюджету виконана на 102,5 відсотка, спеціального фонду – на 140 відсотків. Завдяки співпраці сільської ради з СТОВ «АФ «Злагода» та приватними підприємцями проведено різноманітні заходи та свята. Галина Іванівна спільно з депутатами сільської ради спрямовували зусилля для забезпечення життєдіяльності громади на належному рівні.
3-тє місце – Квітчанська сільська рада ( Квітчанський сільський голова 2015-2017 років Шпунтенко Віктор Миколайович). На території колишньої Квітчанської сільської ради функціонує амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Квітки з денним стаціонаром на 5 ліжок, матеріальна база якої відповідає усім вимогам. Також функціонує Квітчанський навчально-виховний комплекс, сільський Будинок культури з бібліотекою, два музеї – ім.К.Г.Стеценка та Квітчанської оборони. Належна увага приділяється здоровому способу життя, Так, на території колишньої сільської ради діє стадіон зі зрошувальною системою, спортивний зал в Будинку культури та спортивні площадки в навчально-виховному комплексі.

За повідомленням сектору інформаційного
забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ
апарату райдержадміністрації