Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Гідність, воля і перемога
Аграрна біржа
Державний фонд
alt
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Переможці конкурсу «Краща сільська рада-2017» Друк e-mail
Понеділок, 12 березня 2018, 13:13

alt

Під час урочистостей з нагоди 95-річчя Корсунь-Шевченківського району голова районної ради Валерій Заболотній та голова районної державної адміністрації Василь Клименко привітали і нагородили почесними грамотами та дипломами переможців конкурсу «Краща сільська рада».
Кращими сільськими радами 2017 року визнано:

1-ше місце – Черепинська сільська рада ( Черепинський сільський голова 2015-2017 років Пархоменко Анатолій Сергійович). До складу Черепинської сільської ради входило три населені пункти – Черепин, Вільхівчик, Карашина. Виконання дохідної частини бюджету за 2017 рік становить 102,4 %. Повністю забезпечено виконання затверджених радою показників.Землі населених пунктів використовуються згідно цільового призначення. Заборгованості суб’єктів господарювання до місцевого бюджету не має. Сплата орендної плати проходить вчасно згідно заключених договорів, річна ставка становить 4,5%. В 2017 році реалізовано Проекти ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» - «Придбання техніки для сільськогосподарського кооперативу», міні проект з капітального ремонту ФАПу в с.Черепин. Приділяється увага поточним ремонтам доріг, відновленню освітлення та ще багатьом питанням.
2-ге місце – Селищенська сільська рада ( сільський голова Рябошапка Галина Іванівна). На території колишньої сільської ради на належному рівні працює лікарня в с.Селищі та два ФАПи в селах Таращі та Гуті-Селицькій, Селищенський навчально-виховний комплекс та дитяча установа «Веселка», Будинок культури та сільський клуб. Дохідна частина загального фонду сільського бюджету виконана на 102,5 відсотка, спеціального фонду – на 140 відсотків. Завдяки співпраці сільської ради з СТОВ «АФ «Злагода» та приватними підприємцями проведено різноманітні заходи та свята. Галина Іванівна спільно з депутатами сільської ради спрямовували зусилля для забезпечення життєдіяльності громади на належному рівні.
3-тє місце – Квітчанська сільська рада ( Квітчанський сільський голова 2015-2017 років Шпунтенко Віктор Миколайович). На території колишньої Квітчанської сільської ради функціонує амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Квітки з денним стаціонаром на 5 ліжок, матеріальна база якої відповідає усім вимогам. Також функціонує Квітчанський навчально-виховний комплекс, сільський Будинок культури з бібліотекою, два музеї – ім.К.Г.Стеценка та Квітчанської оборони. Належна увага приділяється здоровому способу життя, Так, на території колишньої сільської ради діє стадіон зі зрошувальною системою, спортивний зал в Будинку культури та спортивні площадки в навчально-виховному комплексі.

За повідомленням сектору інформаційного
забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ
апарату райдержадміністрації