Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Відбувся семінар-тренінг Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 08:11

alt

12 березня 2018 року в залі засідань районної ради відбувся семінар-тренінг «Майстерня співробітництва територіальних громад Черкащини» для голів територіальних громад, їх заступників та спеціалістів відділів громад. Мета заходу – збільшення кількості та якості договорів співробітництва на Черкащині.

Організатори: Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації, Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування та Агенція регіонального розвитку.
Протягом навчання учасники мали змогу дізнатися про переваги, умови, форми, зміст та етапи впровадження договорів співробітництва, ознайомитися із практиками реалізації таких договорів в Україні та напрацювати свої моделі співпраці.

За повідомленням сектору інформаційного
забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації