Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Пройти комп'ютерне тестування з вибору майбутнього фаху -зробити правильний вибір життєвого шляху Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 11:14

alt

Кожному зрозуміло, що від вдалого вибору професії залежить майбутнє. Але як зробити цей вибір, коли душа лежить до одного, батьки закликають до іншого, а всі друзі вибрали щось третє?
У кожної людини є здібності до певного виду діяльності, тому в такій важливій справі, як вибір професії, треба починати з вивчення самого себе. Тут дуже важлива відповідність між такими психологічними особливостями людини, як внутрішні мотиви й інтереси, здібності і зміст професії.

Більш професійний підхід до вибору професії – це звернутися до профконсультанта (зокрема, служби зайнятості), що проведе діагностику професійних інтересів, інтелектуальних здібностей, психологічних схильностей і за отриманими результатами дасть рекомендації щодо оптимального вибору професії.
В першу чергу кожному, хто обирає рід занять, професію, важливо визначитись із своїми професійними вподобаннями. Далі – відповісти на запитання:
o Які знання, вміння та навички необхідно мати, щоб оволодіти професією, яку Ви хочете отримати ?
o Які з них Ви маєте?
o Чи потрібна ця професія на ринку праці?
Служба зайнятості має можливость проведення профконсультаційного тестування за допомогою пакету комп’ютерних програм, так званого АРМ «Профконсультант» як для школярів випускних класів, так і для громадян, які бажають змінити професію.
АРМ «ПрофКонсультант» забезпечує проведення профорієнтаційної діагностики в рамках концепції загальновідомої формули вибору професії «ХОЧУ – МОЖУ – ПОТРІБНО». Саме в області перетину цих чинників знаходиться сфера найбільш вірогідної успішної професійної самореалізації.
Сучасна методика, що використовується в АРМ, заснована на діагностиці і зіставленні трьох основних складових:
• професійна мотивація – глибинні професійні інтереси і цінності;
• структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту і структура здібностей;
• психологічні властивості особи – психологічні схильності, схильність до певних видів професійної діяльності.
Що важливо, програма рекомендує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії, представлені на ринку праці України.
Чітке уявлення про себе та свої можливості дасть Вам змогу уникнути багатьох помилок, що можуть статися під час вибору напрямку трудової діяльності, конкретної професії та плануванні майбутньої кар’єри.
Тому за детальнішою інформацією та з метою отримання профорієнтаційної послуги звертайтеся до районного центру зайнятості за адресою: м. Корсунь Шевченківський, вул. Ювілейна, 17-А, роб.місце №2, тел. 2-01-62, або записуйтесь самостійно, не виходячи з дому на консультацію до спеціаліста з питань вибору професії за допомогою сервісу "електронна черга", який доступний за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment.

Повірте у себе та налаштуйтесь на успіх - лише тоді Ви досягнете своєї мети у виборі професії Вашого життя!А світ професій БЕЗМЕЖНИЙ!»


За повідомленням
Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості