Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Пройти комп'ютерне тестування з вибору майбутнього фаху -зробити правильний вибір життєвого шляху Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 08:14

alt

Кожному зрозуміло, що від вдалого вибору професії залежить майбутнє. Але як зробити цей вибір, коли душа лежить до одного, батьки закликають до іншого, а всі друзі вибрали щось третє?
У кожної людини є здібності до певного виду діяльності, тому в такій важливій справі, як вибір професії, треба починати з вивчення самого себе. Тут дуже важлива відповідність між такими психологічними особливостями людини, як внутрішні мотиви й інтереси, здібності і зміст професії.

Більш професійний підхід до вибору професії – це звернутися до профконсультанта (зокрема, служби зайнятості), що проведе діагностику професійних інтересів, інтелектуальних здібностей, психологічних схильностей і за отриманими результатами дасть рекомендації щодо оптимального вибору професії.
В першу чергу кожному, хто обирає рід занять, професію, важливо визначитись із своїми професійними вподобаннями. Далі – відповісти на запитання:
o Які знання, вміння та навички необхідно мати, щоб оволодіти професією, яку Ви хочете отримати ?
o Які з них Ви маєте?
o Чи потрібна ця професія на ринку праці?
Служба зайнятості має можливость проведення профконсультаційного тестування за допомогою пакету комп’ютерних програм, так званого АРМ «Профконсультант» як для школярів випускних класів, так і для громадян, які бажають змінити професію.
АРМ «ПрофКонсультант» забезпечує проведення профорієнтаційної діагностики в рамках концепції загальновідомої формули вибору професії «ХОЧУ – МОЖУ – ПОТРІБНО». Саме в області перетину цих чинників знаходиться сфера найбільш вірогідної успішної професійної самореалізації.
Сучасна методика, що використовується в АРМ, заснована на діагностиці і зіставленні трьох основних складових:
• професійна мотивація – глибинні професійні інтереси і цінності;
• структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту і структура здібностей;
• психологічні властивості особи – психологічні схильності, схильність до певних видів професійної діяльності.
Що важливо, програма рекомендує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії, представлені на ринку праці України.
Чітке уявлення про себе та свої можливості дасть Вам змогу уникнути багатьох помилок, що можуть статися під час вибору напрямку трудової діяльності, конкретної професії та плануванні майбутньої кар’єри.
Тому за детальнішою інформацією та з метою отримання профорієнтаційної послуги звертайтеся до районного центру зайнятості за адресою: м. Корсунь Шевченківський, вул. Ювілейна, 17-А, роб.місце №2, тел. 2-01-62, або записуйтесь самостійно, не виходячи з дому на консультацію до спеціаліста з питань вибору професії за допомогою сервісу "електронна черга", який доступний за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment.

Повірте у себе та налаштуйтесь на успіх - лише тоді Ви досягнете своєї мети у виборі професії Вашого життя!А світ професій БЕЗМЕЖНИЙ!»


За повідомленням
Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості