Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Фінальний акорд фестивалю-конкурсу«Шевченкові вершини» Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 08:52

alt

В Корсунь-Шевченківському районному будинку культури 6 березня 2018 року відбувся Гала-концерт районного культурно-мистецького конкурсу-фестивалю вокального, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтв та художнього слова «Шевченкові вершини».
Цьогоріч конкурс-фестиваль присвячений річниці від дня народження Тараса Шевченка та 100 – річчю подій Української революції 1917 -1921 років.


Основним його завданням є підтримка та творчий супровід обдарованих дітей, молоді та аматорів старшого віку, утвердження та розвиток українського вокального мистецтва, популяризація творчості Т.Г. Шевченка, української мови та аматорського образотворчого мистецтва, удосконалення вокальної та сценічної майстерності, формування художніх смаків.
Конкурс проводився у 4 номінаціях: «Художнє читання», «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво », «Вокальне мистецтво».

alt

Конкурс складався з двох турів: відбіркового для читців і вокалістів, який проводився 23 лютого та фінального Гала-концерту, який відбувся 6 березня.
Учасників Гала- концерту серед читців і вокалістів визначало відбіркове журі конкурсу.
У фойє будинку культури учасники номінації «Образотворче та декоративно – ужиткове мистецтво» представили виставку своїх робіт, а працівники районної бібліотеки представили книжкові виставки «Революційна доба в Україні 1917-1921» та «Тарас Шевченко поет для епох».

alt

Концертна програма гала-концерту була насичена виступами переможців фестивалю-конкурсу, а також помережана яскравими номерами кращих колективів художньої самодіяльності: народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» (керівник Ірина Резнік), народного чоловічого вокального гурту «Манжари»,( керівник Сергій Калініченко), народного аматорського ансамблю «Горицвіт» (керівник Леся Даценко), зразкового хореографічного колективу «Арабеск» дитячої школи мистецтв (керівник Ольга Черняк) та виступом лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів композитора, поета, виконавця власних пісень Сергія Мороза.

alt

За підсумками журі в номінації «Образотворче та декоративно – ужиткове мистецтво» переможцями стали:
У I-й віковій категорії( 7-9 років ):
Динис Володимир – 1 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв);
Ворона Вікторія - 2 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв);
Рудніцька Юлія - 3 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв).
У II-й віковій категорії (10-12 років )
Кирилюк Марія -1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості);
Матвієнко Олександр - 2 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв);
Тищенко Нікіта - 3 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв).
У III-й віковій категорії ( 13-15 років):
Бодненко Катерина -1 місце (Квітчанський НВК);
Костенко Вікторія - 2 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв);
Мисишина Зоряна - 3 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв).
У IV-й віковій категорії (19 +):
Марчак Галина -1 місце (с.Шендерівка);
Бодачевська Леся – 2 місце (м.Корсунь_Шевченківський);
Тонковид Галина - 3 місце (с.Деренківець).
В Номінації «Художнє читання » переможцями стали:
І вікова категорія (7 – 9 років):
Бондаренко Дар’я - 1 місце (Корсунь - Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Мороз Даниїл - 2 місце (Корсунь-Шевченівська школа ЗОШ № 1);
Єрещенко Ренат -3-місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).
II вікова категорія (10 – 12 років):
Маляренко Алла - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Альошин Владислав - 2 місце (Квітчанський НВК);
Кириленко Анна - 3-місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).
III вікова категорія (13 – 15 років):
Антонюк Назар -1 місце (Корсунь-Шевченківська гімназія);
Задорожня Ірина -1 місце (Нетеребський НВК);
Журавель Максим - 2 місце (Корсунь-Шевченівська школа ЗОШ № 1);
Дурова Ольга – 3 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Кожухар Ірина – 3 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Кравець Вероніка -3 місце (Корсунь-Шевченівська школа ЗОШ № 1).
IVвікова категорія (16 – 18 років ):
Білоус Катерина - 1 місце (Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж);
Пінькас Яна - - 1 місце (Корсунь-Шевченівська ЗОШ № 5);
Шкворець Тетяна -2 місце ( Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж);
Швайгер Артем - 2 місце (Корсунь-Шевченківський ліцей);
Білега Каріна -3 місце ( Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж).
V вікова категорія (19 +):
Гаврилишина Маріна - 1 місце (м.Корсунь-Шевченківський);
Третяк Любов -1 місце ( Гарбузинський СБК);
Тимофієв Володимир - 2 місце (м.Корсунь-Шевченківський);
Іванова Лариса - 2 місце (м.Корсунь-Шевченківський);
Моргун Галина -3 місце (Моринська ОТГ);
Голуб Надія - 3 місце (с.Гарбузин);
Кияниця Марія - 3 місце (м.Корсунь-Шевченківський).

В Номінації « Вокал » переможцями стали:
І вікова категорія (7 – 9 років):
Нікітенко Вікторія - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Білокур Антон - 2 місце (Переможенський СК);
Согутовська Аріна - 3 місце ((Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).
II вікова категорія (10 – 12 років):
Грищенко Анастасія - 1 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв);
Вокальний ансамбль «Співаночка» - 1 місце (Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв);
Група «Цвіт» студії української пісні «Барви Корсуня» - 2 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).
III вікова категорія (13 – 15 років):
Мурженко Каріна - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Гурт «Крок» (у складі Мурженко Каріни, Дробот Каріни, Данилюка Олега і Маліцького Руслана ) - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );
Філоненко Наталія - 2 місце (Корсунь-Шевченківський ліцей);
Тепленко Римма – 3 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).
IVвікова категорія (16 – 18 років ):
Вокальний ансамбль «Вербиченька» - 1 місце (Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж).
V вікова категорія (19 +):
Третяк Любов -1 місце ( літературно-мистецький клуб «Барви»);
Вокально-хоровий гурт «Оберіг»- 1 місце (Корсунь-Шевченківський територіальний центр).
Володарями Гран –Прі фестивалю-конкурсу стали дует «Сестри» у складі Валентини Гринюк і Тамари Вінглевської.
Фестиваль-конкурс став чудовим подарунком, для тих, хто є шанувальником поезії, народної пісні та народного мистецтва.

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації