Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Гідність, воля і перемога
Аграрна біржа
Державний фонд
alt
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


ОБИРАЮЧИ ПРОФЕСІЮ – ОБИРАЄШ МАЙБУТНЄ Друк e-mail
П'ятниця, 06 квітня 2018, 03:00

alt

В рамках акції «Випускник-2018» Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості запросив на професіографічну екскурсію до Корсунь-Шевченківського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області 02.04.2018 року 22 учні 8-класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. З метою запобігання загибелі людей і нещасних випадків під час надзвичайних ситуацій рятувальники ознайомили учнів із сучасною пожежною частиною; пожежною технікою, засобами пожежегасіння і власне розширили уявлення школярів про професією пожежного-рятувальника.

Провідний фахівець по надзвичайних ситуаціях Расновський Євген Сергійович розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей, також звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж, їх запобігання та як правильно діяти у разі пожежі. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з пожежно-рятувальними автомобілями, які наразі знаходяться у бойовому розрахунку.
Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежники. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з даною професією та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Класний керівник Катерина Кльопа зазначила: «Сподіваємось, що розуміння і небайдужість дітей до розповідей представників МНС посіють у їхніх серцях зерно надії, і що в подальшому все-таки вдасться запобігти великій кількості надзвичайних ситуацій, винуватцями яких є діти, а також не дати дітям стати жертвою вогню. А, можливо, і дехто в майбутньому й приміряє на себе цю героїчну професію вогнеборця».

alt

Всі ці знання повинні допомогти учням краще зорієнтуватись у великому світі професій та обрати своє майбутнє. Адже всі ми мріємо про вдалу кар'єру, успішну самореалізацію, але на шляху до успіху не уникнути труднощів. Щоб їх подолати, потрібно мати конкретні знання. Молоді люди повинні бути гнучкими, мобільними, уміти адекватно оцінювати і себе, і вимоги часу та знайти головну справу свого життя.
Дякуємо співробітникам 11 державної пожежно-рятувальної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості