Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


ОБИРАЮЧИ ПРОФЕСІЮ – ОБИРАЄШ МАЙБУТНЄ Друк e-mail
П'ятниця, 06 квітня 2018, 03:00

alt

В рамках акції «Випускник-2018» Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості запросив на професіографічну екскурсію до Корсунь-Шевченківського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області 02.04.2018 року 22 учні 8-класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. З метою запобігання загибелі людей і нещасних випадків під час надзвичайних ситуацій рятувальники ознайомили учнів із сучасною пожежною частиною; пожежною технікою, засобами пожежегасіння і власне розширили уявлення школярів про професією пожежного-рятувальника.

Провідний фахівець по надзвичайних ситуаціях Расновський Євген Сергійович розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей, також звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж, їх запобігання та як правильно діяти у разі пожежі. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з пожежно-рятувальними автомобілями, які наразі знаходяться у бойовому розрахунку.
Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежники. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з даною професією та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Класний керівник Катерина Кльопа зазначила: «Сподіваємось, що розуміння і небайдужість дітей до розповідей представників МНС посіють у їхніх серцях зерно надії, і що в подальшому все-таки вдасться запобігти великій кількості надзвичайних ситуацій, винуватцями яких є діти, а також не дати дітям стати жертвою вогню. А, можливо, і дехто в майбутньому й приміряє на себе цю героїчну професію вогнеборця».

alt

Всі ці знання повинні допомогти учням краще зорієнтуватись у великому світі професій та обрати своє майбутнє. Адже всі ми мріємо про вдалу кар'єру, успішну самореалізацію, але на шляху до успіху не уникнути труднощів. Щоб їх подолати, потрібно мати конкретні знання. Молоді люди повинні бути гнучкими, мобільними, уміти адекватно оцінювати і себе, і вимоги часу та знайти головну справу свого життя.
Дякуємо співробітникам 11 державної пожежно-рятувальної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості